Sayfa Seç

Parkta hayvanlara işkence!

Parkta hayvanlara işkence!
reklâm

Yazar hakkında

Gebze’nin güzide semtlerinden olan parka akşam ve gece saatlerinde gelen bazı kendini bilmezlerin, sokak hayvanlarına zarar verdikleri, hatta bazı hayvanların üzerinde sigara söndürdüklerini belirten vatandaşlar, böylesine kendini bilmez insanların parka  girişlerinin engellenmesi, emniyetin de bu tür yerlerde daha sık  önlem almasını istiyorlar.

Özellikle park kenarına park eden araçların içerisinde alkol alındığını ve çevreye rahatsızlık verildiğini de söyleyen mahalle halkı, akşam saatlerde buradan geçmeye ve parka gitmeye çekindiklerini belirtiyorlar. Mahalleliler, konuyla ilgili, Gebze Belediyesi ve emniyete dilekçe yazıldığını, durumun bildirilmesine nağmen hiçbir gelişmenin olmadığını söylediler.

SOKAK HAYVANLARINA İŞKENCE YAPTILAR

Parkta bulunan kedilerden birine insan demenin bile büyük lütuf olacağı bazı kendini bilmezler tarafından işkence yapılmakta olduğunu söyleyen semt sakinleri, kedilerden birinin ayağında sigara söndürüldüğü için hayvanın yürüme güçlüğü çektiğini söylediler. Semt sakinleri yetililerin bir an önce burada önlem almalarını da gazetemiz aracılığı ile istediler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

error: Content is protected !!