Anasayfa > Bilim ve TeknolojiEğitim  >  GTÜ Bilim ve Teknoloji Günleri Başlıyor: Yapay Zeka ve Dijitalleşme Odaklı

GTÜ Bilim ve Teknoloji Günleri Başlıyor: Yapay Zeka ve Dijitalleşme OdaklıGebze Teknik Üniversitesi (GTÜ), 14-16 Mayıs tarihleri arasında, GTÜ Kampüsü’nde gerçekleştirilecek olan 11. Bilim ve Teknoloji Günleri için kapılarını açtı. IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik, bu yıl “Yapay Zeka ve Dijitalleşme” teması altında teknoloji ve iş dünyasının önde gelen isimlerini öğrencilerle buluşturacak.

Etkinlik, GTÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde yer alacak ve bölgedeki tüm okullara açık olacak, böylece geniş bir katılımcı kitlesi etkinlikten faydalanabilecek. Program kapsamında düzenlenecek çeşitli aktiviteler, fuaye alanında ziyaretçilerini bekliyor olacak.

GTÜ Rektörü Prof. Dr. Hacı Ali Mantar ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün gerçekleştirdiği açılış töreni ile başlayan etkinlikler, üç gün boyunca sürecek. GTÜ Bilim ve Teknoloji Günleri, öğrencilere ve katılımcılara yapay zeka ve dijitalleşme alanlarında derinlemesine bilgi sahibi olma fırsatı sunacak.


Sıradaki Habere Kaydır