Sayfa Seç

Gebze’de 24 Kasım kutlandı

Gebze’de 24 Kasım kutlandı
reklâm

Yazar hakkında

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Gebze’de kutlama programı gerçekleştirildi. İlk olarak Gebze Belediyesi ek hizmet binası önünde bulunan Atatürk anıtına çelenk sunuldu. Çelenk sunma programına; Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Gebze Teknik Üniversitesi rektörü Prof. Dr Muhammet Aslan,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, kurum müdürleri, okul müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve öğretmenler katıldı.

Törende Kaymakam Güler, dünyanın en onurlu mesleklerinin başında gelen öğretmenliğin, özveri, sabır ve hoşgörü gerektiren, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli ve saygın bir meslek olduğunu belirtti.

Güler, “Bizlerin yetişmesinde emeği geçen değerli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyor programa katıldığınız için sizlere teşekkür ediyor,  hepinize sağlıklı günler diliyorum” dedi.

Çelenk sunma programının ardından Gebze Belediyesi Kültür merkezine geçildi. Kültür merkezinde gerçekleşen programda göreve yeni başlayan öğretmenler yemin ederken, yarışmalarda derece giren öğrencilere ödülleri verildi. Selvi GEÇAL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

error: Content is protected !!