Sayfa Seç

Güler, emekli öğretmenler ile buluştu

Güler, emekli öğretmenler ile buluştu
reklâm

Yazar hakkında

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle emekli olan Öğretmenler onuruna yemek verildi. Muallimköy Öğretmenevinde düzenlenen yemek programına Kaymakam Mustafa Güler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile emekli öğretmenler katıldı.

 Öğretmenliğin dünyadaki en onurlu mesleklerin başında olduğunu ifade eden Kaymakam Güler, tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayarak her meslekten emekli olunabileceğini ancak, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli olan öğretmenliğin bir ömür boyu sürdüğünü belirtti. Konuşmasında Kaymakam Güler; “Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır, evlâtlarımız üzerindeki hakkınız asla ödenmez. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Başöğretmen” unvanını kabul ettikleri bu özel günde; Gazi’yi ve ebedi âleme göçen tüm öğretmenlerimizi rahmet ve saygıyla yâd ediyorum. Uzun yıllar hizmet verip emekli olan öğretmenlerimize sağlıklı, mutlu, huzurlu bir hayat geçirmelerini diliyorum” dedi.

Emekliye ayrılan öğretmenlere plaket takdim eden Kaymakam Mustafa Güler, bir süre öğretmenlerle sohbet etti. Toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile program sona erdi. Selvi GEÇAL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

error: Content is protected !!