Sayfa Seç

İlk ders zili çaldı!

İlk ders zili çaldı!
reklâm

Yazar hakkında

Kocaeli genelinde 8. ve 12. sınıflar için İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, okullarda öğretmenlerle bir araya geldi ve ilk ders zilini çalarak Destekleme ve Yetiştirme Kursları’nı başlattı.

YÜZ YÜZE İŞLENEMEYEN KONULAR TELAFİ EDİLECEK

Bugün itibariyle 2019-2020 eğitim öğretim yılında yüz yüze işlenemeyen konular ile ilgili DYK (Destekleme ve Yetiştirme Kursları) yüz yüze eğitimi başladı. 18 Eylül’e kadar uygulanacak olan uzaktan eğitim kapsamında 2019-2020 eğitim öğretim yılında yüz yüze işlenemeyen ve öğrencilerin bir üst sınıfa hazır bulunma düzeylerini etkileyebilecek konular DYK sayesinde giderilecek.

SOSYAL MESAFEYE DİKKAT EDİLDİ

Bu kapsamda Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik okullarda öğretmenler ile bir araya gelerek, Destekleme ve Yetiştirme Kursları’nın ilk ders zilini çaldı. Yüz yüze eğitimin başlamasıyla birlikte Kocaeli genelinde öğretmenlere verilen seminerin ardından 8. ve 12. sınıf öğrencilerine bilgilendirmeler yapıldı. Öğrenciler, okullarına maske takarak geldiği ilk eğitim gününde sosyal mesafeye dikkat ederek tekli sıralarda oturdu ve sınıflara girerken ateş ölçümü yapıldı. Ceyda ÖZER

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar