Sayfa Seç

Kaymakam Güler, öğretmenleri ağırladı

Kaymakam Güler, öğretmenleri ağırladı
reklâm

Yazar hakkında

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Gebze Kaymakamı Mustafa Güler’i, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü Selim Akbulut ve beraberindeki öğretmenler makamında ziyaret etti.

Ziyarette Kaymakam Güler’e Öğretmenler çiçek takdim ederek, kendilerini kabul ettikleri ve eğitim camiasına göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiler.

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kaymakam Mustafa Güler “Öncelikle nazik ziyaretinizden dolayı size ve şahsınızda bütün öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Öğretmenlerimiz bizim için çok kıymetli. Öğretmenlik mesleği gerçekten de büyük fedakârlık isteyen kutsal bir vazife. Geleceğimizi emanet ettiğimiz gençlerimiz sizlerin ellerinde yetişiyor. Değerli öğretmenlerim, çocuklarımızı ilim ve irfanla mücehhez, yüksek seciyeli, ahlaklı, vatan ve milletini seven, ülkesi için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan şahsiyetler olarak yetiştirelim. Bu anlamda sizler geleceğimize yön veren insanları yetiştiren mesleklerin başında geliyorsunuz. Bizlerin bu günlere gelmesinde en büyük fedakârlığı yapan insanlarsınız. Her zaman yanınızda olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyorum. Bu vesileyle, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, hayatını kaybeden tüm eğitim neferlerimizi, şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyor, sevgi, emek ve özveri ile gelecek nesillere öncülük eden tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum” dedi. Kaymakam Mustafa Güler, öğretmenler ile birlikte toplu hatıra fotoğrafı çektirmesi ile ziyaret son buldu. Selvi GEÇAL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

error: Content is protected !!