Sayfa Seç

Öğrenci kabulleri başlıyor

Öğrenci kabulleri başlıyor
reklâm

Yazar hakkında

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, 2021 yılının ilk aylarında Gençlik ve Spor Bakanlığınca Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu hizmet binalarında yapılmaya başlanan güçlendirme çalışmaları neticesinde Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna ait Muallimköy’de bulunan Öğrenci Yurt Binasında tamamlanan güçlendirme çalışmalarını yerinde inceledi.

 BAKANLIĞIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Ziyaretlerinde yaptığı açıklamada Kaymakam Güler; “Bu konu bizim için çok önemliydi zaman zaman basında haber konusu olmuştu. Bizlerin, yurt müdürümüzün takibi sonucunda Bakanlığımız ödeneğini ayırıp acil olarak ihalesini yaptı. Bakanlığımıza çok teşekkür ederiz. Daha önce Yurt Binalarındaki güçlendirme çalışmalarının 2021-2022 eğitim öğretim dönemine, Eylül ayına yetiştirilmesini planlanıyoruz demiştik ve 7 aylık süren çalışmalar sonucu yeni eğitim ve öğretim döneminde güçlendirme çalışmaları tamamlanmıştır.  Üniversite öğrencilerimizin sağlıklı ve daha güvenli bir ortamda eğitim alabilmeleri için çalışmaları titizlikle takip ediyoruz” dedi.

GÜVENLE KALABİLECEKLER

24 Eylül tarihinden itibaren öğrencilerimizin yurda kabul edilmeye başlanacağını söyleyen Kaymakam Mustafa Güler, inşaat çalışmalarının tamamen bitirildiğini, birkaç gün içerisinde temizlik çalışmaları ve donanım eksikliklerinin de tamamlanacağını, çocuklarımızın huzurlu, güvenle kalabileceği yurt binalarının olduğunu belirtti. Kaymakam Güler, “Kalacak yeri olmayan öğrencilerimiz içinde görüşmeler yapıyoruz. Çözülmesi için her türlü gayreti sarf ediyoruz, inşallah çocuklarımıza yeni kalacak yerler için çözüm üretiriz” dedi.

 Gebze Muallimköy Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürü olarak göreve başlayan Mustafa Bilgiç’e de hayırlı olsun temennisinde bulunan Kaymakam Güler, yeni görevinde başarılar diledi.

 Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürü Mustafa Bilgiç, Kaymakam Güler’e çalışmaları hakkında bilgi vererek ziyaretlerinden ötürü kendisine teşekkürlerini sundu. Evren KIZILTAŞ

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar