Sayfa Seç

TÜGVA Gebze’den renkli kapanış!

TÜGVA Gebze’den renkli kapanış!
reklâm

Yazar hakkında

TÜGVA Gebze Temsilciliği Yaz Okulu kapanış programı 2 Ağustos Cuma günü saat 19.00’da Gebze Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Öğrenci ve velilerin yoğun kalabalık oluşturduğu törene Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Çelik de katılım gösterdi. Öğrencilerin hazırladığı çeşitli gösteriler salonda renkli anlara sahne oldu.

‘’DOLU DOLU BİR AY GEÇİRDİK’’ 

Programın açılış konuşmasını yapan TÜGVA Gebze Temsilcisi Hamza Melih Malkoç, tüm misafirleri selamlayarak, ‘’Eğlendiğimiz, öğrendiğimiz dolu dolu geçirdiğimiz yaz okulumuzun bu sene de sonuna geldik. Kapanış programımıza katılan değerli velilerimize, emek vererek hazırlanan öğrencilerimize ve özveriyle çalışan öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Bundan sonra da öğrencilerimize en kaliteli eğitimi vermek için çalışacağız. Bize destek veren Sayın Kaymakamımıza, Sayın Belediye Başkanımıza, Milli Eğitim Müdürümüze, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. TÜGVA ailesi olarak tüm öğrencilerimizin verimli ve keyifli bir tatil geçirmesini temenni ediyoruz’’ ifadelerini kullandı.

‘’HER TÜRLÜ EĞİTİM ÇALIŞMALARINDA OLMAYA GAYRET EDİYORUZ’’

Törende selamlama konuşması yapan Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Çelik, ‘’Bizler Gebze Belediyesi olarak başkanımızın da ifade ettiği gibi milli manevi değerlere bağlı olan sivil toplum kuruluşlarımızla elimizden gelen gayreti göstererek, onlarla birlikte her türlü eğitim çalışmalarının içinde olmaya gayret ediyoruz. TÜGVA gibi eğitim kuruluşlarımızdan Allah razı olsun, çok önemli çalışmalar yapıyorlar. Bildiğiniz gibi kuşlar nasıl tek kanatla uçamazlarsa, insan da böyledir. İnsan hem bir bedenden hem bir ruhtan müteşekkir meydana gelmiş olduğundan dolayı insanında hem maddi hem manevi yönünün gerektiği gibi yetişmesine, donatılmasına ihtiyaç var. TÜGVA gibi eğitim kuruluşlarımızın yaptıklarını her zaman destekliyoruz. Peygamber Efendimiz, beşikten mezara kadar ilim talep ediniz diye buyuruyor. Bizlerde belediye olarak GESMEK’lerde, bilim sanat merkezlerimizde çeşitli alanlarda eğitim vermeye devam ediyoruz. Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, bu tür çalışmaları sonuna kadar destekliyoruz’’ dedi.

GÖSTERİLER BEĞENİ TOPLADI

Konuşmaların ardından TÜGVA Gebze Yaz Okulu öğrencilerinin hazırladığı çeşitli gösteriler, ilahi dinletileri ve Kur’an-ı Kerim okumaları gerçekleştirildi. Öğrencilerin başarılı performansları katılımcılar tarafından beğeniyle takip edilirken büyük alkış topladı. Programın sonunda TÜGVA Gebze eğitimcilerine teşekkür belgeleri verilirken, TÜGVA Gebze tarafından düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere de ödülleri ve katılım belgeleri takdim edildi.  Kübra OĞURLU

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

error: Content is protected !!