Sayfa Seç

A kalite taşımacılık, Yolplus’la Gebze’de

A kalite taşımacılık, Yolplus’la Gebze’de
reklâm

Yazar hakkında

Geleneksel etkinliğe Yolplus A.Ş yönetim kurulu başkanı Hasan Baş, genel müdür Alaattin Yarıcı ve genel müdür yardımcısı Savaş Aydın’ın yanı sıra 200’ün üzerinde çalışan katıldı. 

45 MARKAYA 500 ARAÇLA HİZMET VERMEKTE

Halen aralarında kurumsal firmaların da bulunduğu 45 firmaya 500 araçla hizmet veren Yolplus A.Ş, daha önce Tuzla’da bulunan şirket merkezini Çayırova’ya taşıdı.  Sektörde önemli bir tecrübeye sahip olan Yolplus A.Ş, sektörde güveni ortaya koyarken, taşımacılığını yaptıkları firmalara fark yaratan çözümler üretmektedir. Firma, analitik düşünen, sorumluluk alan, vizyoner kadrosu ile sektörde almış olduğu hızlı aksiyonlarla varlığını devam ettirmektedir.

Şirket yönetimi ve operasyon ekibinin yanı sıra servis şoförlerinin katıldıkları kahvaltı programı sonrası, firmada başarılı personellere plaket takdimi yapıldı. Her yıl çekilen geleneksel hediye çekilişinde de 5 ayrı çalışan cumhuriyet altını ile ödüllendirildi.

ETİK DEĞERLER VE GÜVENLİ HİZMET İLKEMİZ

Yolplus A.Ş genel müdürü Alaattin Yarıcı, firmanın 15 yıl önce kurulduğunu bugün ise 350 öz sermayesi araç, bir o kadar da kiralık araç ve yüzlerce çalışanla büyük bir aile olduklarını belirterek, “ Yolplus olarak en büyük idealimiz müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmeti etik değerler çerçevesinde sunabilmektir. Markanın kalıcılığını sağlayabilmek için, kaliteli ve güvenilir hizmeti birlikte sunmanız gerekir. Biz de tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte bunu sağlamaya çalışıyoruz. 15.yılımızı kutladığımız bu günlerde de sektörümüzde önemli bir marka olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.” Dedi. 

GEBZE VE BÖLGEDE SEKTÖRÜN GELECEĞİ VAR

Gebze başta olmak üzere bu bölge, yaptırdıkları PR araştırmalarına göre 3300 personel taşımacılık hizmeti alan şirketin olduğunu, İstanbul’la birlikte bu sayının 15 binlere çıkabildiğini söyleyen Yarıcı, “Sözünü ettiğimiz şirketlerin taşıma işin yapan 2700 tedarik firma bulunduğunu belirtti. Bunların arasında bir değerlendirme yapacak olursak her geçen gün istihdam ve Pazar büyümekte. Kalite, güvenilir hizmeti ve etik değerler çerçevesinde hizmeti birlikte verdiğimiz takdirde markada kalıcılık sağlayıp, sektörel başarının elde edileceğini ifade etti. Biz de bu değerleri önemseyerek, değerlerden ayrılmadan hizmete devam ediyoruz dedi.  

DOĞRU ADIMLARLA BÜYÜYORUZ

Yolplus A.Ş yönetim kurulu başkanı Hasan Baş’ta yaptığı selamlama konuşmasında, her geçen gün büyüyen bir aile olduklarını belirterek, “ 2015 yılında Genel Müdürümüz ile kurumsallaşma ve büyümeye odaklı çıktığımız bu yola 10 kişilik bir istihdamla başlamıştık. Şu an çok şükür 500 kişilik bir istihdama ulaştık. Sizlerle birlikte doğru adımlarla büyüyoruz, büyümeye devam ediyoruz. Hedefleri olan bir firmayız. Daha çok büyümek, daha çok istihdam yaratmak istiyoruz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

error: Content is protected !!