Anasayfa > Ekonomi  >  Anadolu’nun En İyi İşverenleri 16 Kasım’da açıklanacak!

Anadolu’nun En İyi İşverenleri 16 Kasım’da açıklanacak!


Sahip olduğu verilerle bir işyerini harika hale getiren unsurların neler olduğunu ortaya koyan ve işyeri kültürü ile çalışan deneyimi konusunda global otorite kabul edilen Great Place To Work®, bölgesel En İyi İşveren™ listelerinden olan Anadolu’nun En İyi İşverenleri™ listesini 16 Kasım’da açıklayacak.


Liste değerlendirmesine dahil olmak isteyen Anadolu bölgesi merkezli şirketlerin 1 Kasım 2023 tarihine kadar Great Place To Work® Sertifikası™ sürecine katılarak liste kriterlerini karşılıyor olması gerekiyor.

ANADOLU’NUN DEĞERLERİNİ  ARTIK DÜNYA TANIMALI

Dönüşen iş dünyasında işverene duyulan güvenin her zamankinden daha büyük öneme sahip olduğunu belirten Great Place To Work® Türkiye CEO’su Eyüp Toprak, “Güveni inşa eden unsurların başında da değerler geliyor. Anadolu insanı için kendi değerleri çok önemli ve Anadolu’daki organizasyonların buna odaklanmaları gerekiyor. Anadolu’daki organizasyonlar, bu şekilde çalışanlarının potansiyelini daha iyi ortaya çıkartabilir ve İstanbul ile değil, dünya ile rekabet edebilir duruma geçebilirler. Great Place To Work® Türkiye olarak, Anadolu’nun değerlerini  artık dünyanın tanımasının vakti geldiğini düşünüyoruz. Bizler, açıkladığımız listelerle, sertifika süreçlerimize katılan organizasyonlarla iş birliği ve güç birliği oluşturup, tüm ülkenin refahı için çalışıyoruz. Amacımız, Türkiye’nin dört bir yanında insan potansiyelinin yükselişini sağlamak ve uluslararası değerler yaratmak. Bu nedenle geleceğin iş yerlerini inşa etmek ve iş dünyasında global bir etki yaratmak isteyen organizasyonlar için insan unsuru ve çalışan deneyimi hiç olmadığı kadar önemli hale geldi. Great Place To Work® Sertifikası™, daha fazla çalışan bağlılığı sağlamak ve yeteneklerin organizasyona katılımı için global geçerliliğe sahip bir tescil belgesi. Anadolu’daki organizasyonların sertifika süreçlerine dahil olmaları, küresel bir işveren olmaları adına önemli” dedi.

HARİKA İŞYERLERİNE  GREAT PLACE TO WORK SERTİFİKASI

Great Place To Work®, farklı büyüklük ve sektörlerdeki organizasyonlara 30 yıldan fazla süredir mükemmel iş yeri olmaları ve kendilerini geliştirmeleri konusunda ölçmeler yaparak araştırma ve danışmanlık hizmeti veriyor. Bu bağlamda Great Place To Work®, çalışanların mevcut işyerlerindeki deneyimine odaklanan Trust Index™ anketi ve Culture Audit™ for All metodolojisiyle organizasyonun herkes için harika bir iş yeri oluşturmadaki deneyimlerini ölçümlüyor, raporluyor ve yol haritaları çıkartıyor.


Sıradaki Habere Kaydır