Anasayfa > Ekonomi  >  Asansörler Voicebox’la konuşuyor!

Asansörler Voicebox’la konuşuyor!


Bilişim Vadisi’nde yüksek akıllı ev sistemleri ile ilgili teknolojiyi sağlayan projelere uygun yenilikçi çözümler üreten uluslararası bir firma olarak faaliyetlerini sürdüren Xenon Smart Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. Asansörlerde temas etmeden, içerisindeki butonu kullanmadan sadece sesli komutla kumanda edilebilen uygulama geliştirdi.


Bilişim Vadisi’nde akıllı ev sistemleri üreticisi olan firma; güvenlik sistemleri, otomatik kapı ve pencere sistemleri, aydınlatma sistemleri ile ısı ve enerji sistemleri ve bu sistemlere ait alt kollarda çalışmalar yapıp yeni sistemler üretmekte.

BUTONA BASMADAN KOMUT VERİLİYOR

Xenon Smart Teknoloji, geliştirdiği  Voice Box ile, kullanımı %100 Türkçe olarak ayarlanan asansör kiti sayesinde, hangi kata  gidilmek isteniyorsa  hiç bir butona basılmaksızın kolaylıkla komut verilebiliyor. Yazılım Voice Box sesli asansör kiti ve yazılımı yerli üretim olup, sistem ve komutlar Türkçe olarak çalışmakta.

TÜM ASANSÖR TİPLERİNE UYUMLU

Genişletilmiş komut sistemi ile ister “Asansör İkinci kat” isterseniz “Asansör kat iki” şeklinde komut verebilmekte.  Ürün, piyasada kullanılan tüm asansör tipleri ile uyumlu ve tüm asansör tiplerinde çalışabilmekte.  Kurulumu da oldukça kolay olan sesli asansör sistemi,  bir kaç saat içerisinde kurulabilmekte ve aynı gün hizmete açılabilmekte.


Sıradaki Habere Kaydır