Enver Yıldırım Dilovası’nda aday adayı!

Enver Yıldırım, Dilovası Belediye Başkanlığı için AK Parti aday adaylığını açıkladı. Yıldırım yaptığı açıklamada, ”Bugün itibariyle, Türkiye Yüzyılı vizyonu ile Dilovası Belediye Başkanlığı için AK Parti aday adaylığımı sundum” dedi.

Enver Yıldırım sözlerine şöyle devam etti; ”Dilovası bizim için sadece bir şehir değil. Büyüdüğüm, çocuklarımın geleceğe adım attığı büyük bir aile. Yaşadığım şehirin, huzurunu, geleceğini en refah seviyelerine çıkaracağım. Hedefimiz kaliteli hizmet, vatandaşımızın daima yanında olarak sorun çözücü olacağız. Dilovası’nın her bir bireyinin kendisini en iyi şekilde geliştirebileceği ortamı oluşturmak en büyük hedefim ”

ŞEFFAF , ADİL YARINLAR İÇİN HAREKET ZAMANI

“ Hep birlikte şeffaf ve adil yarınlar için Dilovası’nın büyük ailesi olarak hareket etme zamanı” diyen Başkan aday adayı Enver Yıldırım, ”Bu süreçte diğer tüm aday adayı arkadaşlarımızla birlikte, dostane bir seçim atmosferi içinde çalışmayı diliyor, Dilovası için en hayırlı sonuçların elde edilmesini gönülden temenni ediyor ve tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum”. dedi

ENVER YILDIRIM KİMDİR?

Dilovası doğumlu Enver Yıldırım, ilkokul ve ortaokul eğitimimi Dilovası’nda tamamladı. Lise eğitimimi Kartal Özel Ahmet Şimşek Fen Lisesi Kolej’inde %85 burslu tamamlayan Yıldırım, Üniversite eğitimini Kocaeli Üniversitesi (KOU) ÇEKO Bölümü mezunu. İkinci üniversite eğitimini ise Kırgız Bigo Üniversitesi Siyasi Bilimler Fakültesinden tamamladı. Evli ve 3 çocuk babası.