Anasayfa > Ekonomi  >  Gebze’de Girişimcilik Semineri Düzenlendi

Gebze’de Girişimcilik Semineri DüzenlendiGirişimci İşadamları Vakfı’nın Gebze Şubesi, yerel iş insanlarına yönelik bir seminer serisi düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda “Ekip Kurma, Yönetme ve Liderlik” temalarını ele alan son etkinlik, Gebze Ticaret Odası Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Seminerde moderatörlüğü Birkant Çelik yaparken, konuşmacı olarak Bilişim Vadisi’nden Girişimci Danışmanı Serhat Duyar ve Fanangels Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Kuş yer aldı.

“CESARET VE YENİLİK GEREKTİRİYOR”

Girişimci İşadamları Vakfı Gebze Şubesi Başkanı Tanju Bilgin, etkinlik öncesi yaptığı konuşmada, girişimciliğin cesaret ve yenilik gerektiren bir yolculuk olduğunu vurguladı. “Bugün burada girişimcilik ruhunu daha da güçlendirmek, tecrübeleri paylaşmak ve yeni fikirlerin tohumlarını atmak için bir aradayız. Girişimcilik cesaret ve yenilik gerektiren bir yolculuk. Bu yolculukta karşılaştığımız zorluklara ve başarıya ulaşmanın yolu ise tecrübe ve bilgi alışverişinden geçiyor. İşte bu yüzden girişimci buluşmaları programımızda alanında uzman isimleri ağırlayarak onların deneyimlerini sizlerle paylaşmalarını sağlıyoruz.” dedi.

“BÜYÜK BİR FIRSATTIR”

Başkan Bilgin, ayrıca bu tür toplantıların iş dünyasındaki ahlaki değerleri güçlendirmek ve network oluşturmak için önemli fırsatlar sunduğunu belirtti. “Bugün burada ayrıca aylık olarak düzenlemiş olduğu tarihi buluşmalar programımızda ticaretin ahlaki değerlerini baz alıyor, bu değerleri iş dünyamıza daha fazla entegre gayretinde oluyoruz. Hepimizin bildiği gibi bu tür buluşmalar network oluşturmak için büyük bir fırsattır.” dedi.

Seminer sonrasında katılımcılar, Duyar ve Kuş’a yönelik sorularını ileterek, ekip yönetimi ve liderlik üzerine detaylı bilgiler aldılar. Seminere, Girişimci İşadamları Vakfı’nın yanı sıra MÜSİAD Gebze Şube Başkanı Abdulkadir Anık ve birçok vakıf üyesi katılım gösterdi.


Sıradaki Habere Kaydır