Sayfa Seç

HEKTOR Yat Temizleme açıldı!

HEKTOR Yat Temizleme açıldı!
reklâm

Yazar hakkında

Marinada bağlı bulunan yatların kapalı alanları, güverte temizliklerinin yanı sıra yat, ahşap tekne, Zodyak botların bakım ve temizliklerini yapacak olan firma, deneyimli ekibi ve “Kostik ve Solvent” içermeyen çevre dostu ürünleri, dış yıkamalarda yüzde 85 daha az su tüketimi ile tekne sahiplerine temizlik hizmeti sunmakta. HEKTÖR Yat Temizleme firması temizlik hizmetinin yanı sıra, catering hizmeti, survey hizmeti gibi hizmetlerin yanı sıra ileriki dönemde yat alım satım işlerinde de faaliyet göstermeyi hedefliyor.

129 TL’YE YAT TEMİZLİĞİ

Yat temizliği ve bakımında Kurumsal bir anlayışla yola çıkan HEKTOR Yat Temizleme, öncelikli olarak  müşterimizin memnuniyeti başta olmak üzere titizlikle yat ve teknenin her türlü dış yıkama, iç detay temizlik, bakım onarım, tekne alt temizlik, zehirli, pasta-cila ve birçok hizmetleri gerçekleştirmekte. HEKTOR, survey hizmeti  ile de,  çalışan-çalışmayan bütün aksam kontrollerini profesyonel ekip tarafından büyük bir titizlikle yapmakta.

 Yat temizlik sektöründe bir ilk olan hizmet süreci boyunca tekneye özel firma  tarafından özel sigorta hizmeti de sunan HEKTOR Yat Temizleme, açılışa özel bir de kampanya da düzenlerken sözleşme imzalayacak yat sahiplerine 129 TL’ye tanıtım için yat temizleme hizmeti verecek. Yat temizleme konusunda geniş bilgi almak ve hizmetleri öğrenmek ve randevu almak için firmanın 0 549 473 0059 no’lu telefonu ya da www.hektor-marine.com internet sitesinden bilgi alınabiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar