Sayfa Seç

Otomotiv sektörü IAEC’20’yi bekliyor!

Otomotiv sektörü IAEC’20’yi bekliyor!
reklâm

Yazar hakkında

OİB, OSD, OTEP, TAYSAD tarafından ve SAE işbirliği ile 2016 yılından bu yana her sene farklı bir ana tema ile organize edilen ‟Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı – IAEC”, 5. kez düzenleneceği 2020 yılında yaşanmakta oldan küresel pandemi nedeniyle bu kez fiziki etkinlik yerine sanal platformda Video Konferans şeklinde gerçekleştirilecek. ”Bağlantılı Araçlar ve Akıllı Altyapı” ana teması ile  düzenlenecek olan IAEC Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı 4 gün süresince, günün çeşitli zaman dilimlerine yayılarak video konferans platformu üzerinden “Bağlantılı Araçlar ve Akıllı Altyapı” ana teması ile gerçekleşecek.

8 AYRI KONUDA 30 KONUŞMACI YER ALACAK

Konferansta, “Kolaylaştırıcılar – Nesnelerin İnterneti ve 5 G”, “ Veri Yönetimi, Bulut Bilişim ve Siber Güvenlik”, “Bağlantılı Araçlarda İletişim Güvenliği”, “Otonom Araçlar”, “OPINA Projesi Tanıtımı” “Akıllı Şehirler”, “Bağlantılı Elektrikli Araçlar”, “Eğitim ve Ar&Ge” konuları ile ilgili 30’a yakın konuşmacı yer alacak.

 4 gün sürecek.  Konferansın açılış konuşmasını Konferans başkanı  Koç Üniversitesi Prof.Dr. İrşadi Aksun yapacak.  3.gününde TÜBİTAK MAM Başkanı Prof.Dr. Hasan Mandal’da bir konuşma yapacak. Üniversite öğrencilerinin ve akademisyenlerin ücret ödemeyecekleri kayıt için OSD, OİB, TAYSAD ve OTEP üyeleri 200 TL, üye olmayanlar ise 300 TL’ye konferansı takip etmek için kayıt yaptırabilecekler.  Daha fazla bilgi ve kayıt için: https://lnkd.in/d3_h-QN linki üzerinden yapılmakta.

Kamil Uzunmehmet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar