Anasayfa > EkonomiGündem  >  TOBB’da Gebze Ticaret Odası rüzgarı

TOBB’da Gebze Ticaret Odası rüzgarıGebze Ticaret Odası Başkanı Abdurrahman Aslantaş, Meclis Başkanı Oğuz Şerifalioğlu, GTO Genel Sekreter Vekili Kenan Coşkunçelebi, Başkan yardımcıları Miktad Aydın , Kayhan Özler ile yönetim kurulu üyeleri Nail Köse, Yücel Yılmazer, Sinan Yücel, Sezgin Tekeli ve TOBB Delegesi meclis üyeleri Ercan Yılmaz, Fatih Işık, Hamit Kuş, Mustafa Öge, Yunus Kahraman Özgür Sarıtoprak, Cemal Atilla Birmiş, Önder Sarıtoprak, Şerafettin Dündar Tuna Coşkun ve Niyazi Kotan Çarşamba sabahı trenle Ankara’ya hareket ettiler. Ankara’da Türkiye’nin bir çok ilinden gelen oda ve borsa temsilcileri ve TOBB delegeleri ile bir araya gelen Gebze heyeti önceki sabah Anıtkabir’de ki törene de tam kadro katıldılar. Gebze Ticaret Odası Başkanı Abdurrahman Aslantaş ve Gebze heyeti genel kurulun ilk gününde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Ticaret Bakanı Prof.Dr.Ömer Bolat ve eski Başbakanlardan Binali Yıldırım ile kısa kısa görüşmeler yaptılar. Gebze heyeti CHP Genel Başkanı Özgür Özel’le de sohbet etme imkanı buldu.

GTO’NUN GEBZE ÇÖREĞİ’NE YOĞUN İLGİ

Gebze Ticaret Odası TOBB’un her yıl Türkiye’de coğrafi işaret alan ürünlerin sergilendiği yöresel fuarında stand açtı. Standı bir çok siyasi ve oda başkanları ziyaret ederken özellikle coğrafi işaret alan Gebze Çöreği’ni ilgi bir hayli fazla oldu. GTO’nun Gebze’den getirdiği 500’e yakın Gebze Çöreği burada standı ziyaret edenlere takdim edildi. Gebze Ticaret Odası’nın standını
İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şekip Avdagiç, İstanbul Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay ziyaret ettiler.


Sıradaki Habere Kaydır