Anasayfa > Genel  >  Başkan Bıyık, Hacdan Dönen Darıcalıları Ziyaret Ediyor

Başkan Bıyık, Hacdan Dönen Darıcalıları Ziyaret EdiyorDarıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, hac farizasını yerine getiren Darıcalı vatandaşları ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Gece gündüz demeden vatandaşlarla bir arada olmaya özen gösteren Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, hacdan dönen Darıcalıları evlerinde ziyaret ediyor. Hasta ve yaşlı ziyaretlerine ara vermeyen Başkan Bıyık, kutsal topraklardan dönen vatandaşlara da hayırlı olsun temennilerinde bulunuyor. Başkan Bıyık, hac farizasını yerine getirerek evlerine dönen Darıcalılara, “Rabbim dualarınızı kabul, ibadetlerinizi makbul eylesin. Rabbim bu kutlu yolculuğunuzu ve ibadetlerinizi kabul etsin inşallah” dedi.

Bıyık: “Allah Herkese Nasip Etsin” Eşi Havva Bıyık ile birlikte hacıları evlerinde ziyaret eden Başkan Muzaffer Bıyık’a, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar ve AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Selma Gülenç de eşlik etti. Hacılarla sohbet edip kutsal topraklardaki anılarını dinleyen Başkan Bıyık, “Allah herkese bu kutsal görevi nasip etsin. Hac vazifesi dinimizin en önemli şartlarından biridir. Gücü yeten herkesin kutsal topraklara gitmesi gerekiyor. Ne mutlu ki bizlere Hac’dan dönen hacılarımızı ziyaret ederek ellerini öpüp hayır dualarını alıyoruz. Allah herkese bu kutsal görevi nasip etsin inşallah” diye konuştu. Darıcalı vatandaşlar da kendilerini yalnız bırakmayarak mutluluklarına ortak olan Başkan Muzaffer Bıyık’a teşekkür etti.


Sıradaki Habere Kaydır