Anasayfa > Genel  >  Başkan Büyükgöz’den Gebzeli Hacılara Ziyaret

Başkan Büyükgöz’den Gebzeli Hacılara ZiyaretGebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, hac farizasını yerine getirerek kutsal topraklardan dönen Gebzeli hacıları evlerinde ziyaret etti.

Hacılara Sıcak Ziyaretler

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, hac görevini tamamlayarak dönen Gebzeli hacıları evlerinde ziyaret ederek onlarla bir araya geldi. AK Parti İlçe Başkanı Recep Kaya, İlçe Kadın Kolları Başkanı Habibe Çırak ve meclis üyeleri ile birlikte gerçekleştirilen ziyaretlerde Büyükgöz, hacılarla buluşarak tebriklerini iletti.

Son olarak, AK Parti Tatlıkuyu Mahalle Başkanı Ali Maraşoğlu, geçmiş dönem belediye meclis üyesi Gülcan Külahlı, AK Parti Gebze ilçe yöneticisi Samet Özçelik’in anne ve babası, önceki dönem ilçe yöneticisi Korkmaz Çiçek, AK Parti Ulus Mahalle Başkanı Aslan Yılmaz ve geçmiş dönem mahalle başkanı Kerim Kuyucu’nun babası Yüksel Kuyucu’ya konuk olan Büyükgöz, “Hepinizin haccını bu vesileyle bir kez daha tebrik ediyorum. Rabbim güzel bir ömür geçirmeyi hepinize nasip eder inşallah. Sizleri Allah’a emanet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Hacılardan Teşekkür

Ziyaretler sırasında hacılar ve aileleri, Başkan Büyükgöz’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, bu anlamlı buluşmanın kendilerini mutlu ettiğini belirttiler.


Sıradaki Habere Kaydır