Sayfa Seç

Büyükgöz’den şehit annelerine ziyaret

Büyükgöz’den şehit annelerine ziyaret
reklâm

Yazar hakkında

Başkan Büyükgöz’den Anneler Günü ziyaretleri… Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Anneler Günü’nde şehit annelerini ve ailelerini ziyaret etti. Bu özel günde Gebzeli tüm annelerin Anneler Günü’nü tebrik eden Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ilk ziyareti 95 yaşındaki Nadide Kırcalı’nın evine gerçekleştirdi. Anneler Günü’nü kutladığı Nadide Teyze’ye çiçek takdim eden Başkan Büyükgöz, Şehit Piyade Er Ömer Ergül’ün annesi Emzade Ergül’ü ziyaret etti.

ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI

Karantinada olan Ergül ailesini dışarıdan selamlayan Başkan Büyükgöz daha sonra Şehit Topçu Er Oğuzhan Demir’in annesi Reyhan Demir’i evinde ziyaret ederek Anneler Günü çiçeğini takdim etti. Şehit Onbaşı Oktay Kaya’nın annesi Fayıka Kaya’yı da evinde ziyaret ederek Anneler Günü çiçek takdim ederek kutlayan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz kendisine telefondan ulaşarak annesi için çiçek isteyen engelli genç Soner Sönmez’in isteğini yerine getirdi.

SONER İSTEDİ BAŞKAN ÇİÇEK İLE GİTTİ

Soner’e çiçeğini kendi elleriyle evlerinde teslim eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Soner kardeşimiz bizi arayıp annesine çiçek almak istediğini söyledi. Biz de bugün aileyi ziyaret edip çiçeğini kendisine teslim ettik. Bu vesileyle; ömürlerini evlatlarına vakfeden her daim hürmetlerin en büyüğünü hak eden annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmetle yad ediyorum” dedi. Başkan Büyükgöz Anneler Günü’nde engelli genç Tugay ve annesini evlerinde ziyaret etti. Başkan Büyükgöz, “Sevgili Tugay’ı tanıdığıma çok sevindim. Bizleri o güzel yüreğinde ağırladığın için teşekkür ediyorum. Daima güler yüzünü muhafaza eyle. Değerli validen Zehra Hanımefendinin Anneler Günü’nü tebrik ediyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

error: Content is protected !!