Sayfa Seç

Çayırova tek yürek!

Çayırova tek yürek!
reklâm

Yazar hakkında

Çayırovalıların 15 Temmuz’un ikinci yıl dönümünde toplanma alanı, tıpkı İhanet Gecesi’nde olduğu gibi İlçe Emniyet Müdürlüğü önüydü. Şehitlik ziyaretiyle başlayan 15 Temmuz anma programları, Fatih Caddesi’nden başlayan yürüyüşle devam etti. Binlerce Çayırovalı Fatih Caddesi’nden başlayarak, Emniyet Müdürlüğü’ne kadar yürüdü. Daha sonra 15 Temmuz gecesi olduğu gibi vatandaşlar sabaha kadar demokrasi nöbeti tuttular. Demokrasi nöbetinde Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci vatandaşlara hitap ederken, Darbe gecesinin seyrini değiştiren Şehit Astsubay Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir ve kardeşi Soner Halisdemir de Çayırovalılarla buluştu.

HAİNLER CEZALARINI ÇEKİYOR, TÜRKİYE GÜÇLENİYOR

15 Temmuz’da Hain Darbecilere karşı Türk Milleti’nin destan yazdığını ifade eden Belediye Başkanı Şevki Demirci, Türkiye’nin bugün daha güçlü olduğunu belirtti. Demirci, “15 Temmuz’a göre bugün çok daha güçlüyüz. Üniformalı teröristler hesap veriyor, cezalarını çekiyor. Devlet, hain çeteler temizlendikçe daha da güçleniyor. Son yıllarda hayati sınavlar verdik, millet olarak ağır bedeller ödedik. Fakat geleceğimizi, istikbalimizi kazandık. Adeta küllerimizden yeniden doğduk. Siyasi tarihimizin en büyük kazanımlarından birini hayata geçirdik, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine geçit yaptık.”dedi. 

GÜÇLÜ TÜRKİYE VAKTİ

Güçlü Türkiye için birlikte çalışmanın vakti olduğuna dikkati çeken Başkan Demirci, “Artık şimdi güçlü bir Türkiye’nin vaktidir. Ekonomide, siyasette, dış politikada, askeri alanda, bilim ve teknolojide, eğitimde, sağlıkta, her alanda şahlanan bir Türkiye var. Şimdi Dirilişin vaktidir. Şimdi, sabırlı, çok çalışmanın, gönülleri fethetmenin vaktidir. Tek Vatan, Tek Bayrak, Tek Devlet, Tek Millet ülküsüne sımsıkı sarılmanın vaktidir. 81 Milyon vatan evladıyla tek vücut olmanın vaktidir. 2023 hedeflerine doğru dört nala koşmanın vaktidir. Tüm dünyaya umut, iyilik, adalet ve barış getiren Türkiye’nin vaktidir.”diye konuştu.

MİLLİ İRADEYE SAHİP ÇIKTINIZ

Türk Milleti’nin 15 Temmuz’da Milli İradesine sahip çıktığını vurgulayan Demirci, “Bu gece 15 Temmuz’da ki gibi heyecanla alanı dolduran hemşerilerimle gurur duyuyorum. Çayırova’nın ve bu şerefli Milletin bir ferdi olmaktan onur duyuyorum. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Milli İradeye ve bizlere sahip çıktınız, namerde yedirmediniz. Bizimde bu davaya layık olabilmek için gece gündüz demeden koşmak ve hizmet etmek boynumuzun borcudur. Yüce Allah milletimizi 15 Temmuz gibi belalardan korusun. Şehit olan vatan evlatlarına bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum, terörle mücadele eden Askerlerimize ve polislerimize başarılar diliyorum.”diyerek sözlerini tamamladı. Ömür KAVRAN

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

error: Content is protected !!