Anasayfa > Genel  >  Çayırova Yeni Spor Kompleksi İle Şehre Değer Katıyor

Çayırova Yeni Spor Kompleksi İle Şehre Değer KatıyorÇayırova Belediyesi, Atatürk Mahallesi’nde yapımı devam eden ve kentin spor altyapısını güçlendirecek yeni Kapalı Spor Salonu ve Sporcu Fabrikası üzerindeki çalışmalarını hızla sürdürüyor. Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, ilçeyi bir “Spor Şehri” olarak konumlandırmak için yatırımlara devam ediyor.

Başkan Bünyamin Çiftçi, “Göreve geldiğim günden bu yana yaptığımız yatırımlarla Çayırova’ya ‘Spor Şehri’ kimliği kazandırıyoruz. Çayırova’ya yeni değerler katmaya devam ediyoruz” diyerek, projenin önemini vurguladı. Spor salonunun çatı imalatının tamamlanmasının ardından, yan binaların montaj işlemlerine devam ediliyor. Yakında duvar panel montajlarına başlanacak.

Çayırova’nın ikinci kapalı spor salonu olacak bu tesis, 9 farklı branşta spor yapma imkanı sunarak, bölgeden milli sporcuların çıkmasına olanak tanıyacak. Çayırova Belediyesi, bu projeyle tüm yaş gruplarından Çayırovalılara modern ve kapsamlı bir spor merkezi sunmayı hedefliyor. Tesiste yürütülen çalışmaların tamamlanmasıyla, bölge halkına en kısa sürede hizmet vermesi bekleniyor.


Sıradaki Habere Kaydır