Çayırova’da yılın son meclisi yapıldı
Çayırova Belediyesi Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin başkanlığında Çayırova Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.
Eklenme Tarihi:
06.12.2023 17:51
![](https://www.gazetegebze.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/unnamed-file-88.jpg)
Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda 5 gündem maddesi görüşülüp karara bağlandı. Yoklama, açılış ve gündem dışı konuşmalarla başlayan meclis toplantısında, gündemin ilk dört maddesi oybirliği ile ilgili komisyonlara havale edildi, beşinci gündem maddesi ise oybirliği ile kabul gördü. Bir sonraki meclis toplantısının 2 Ocak 2024 saat 15.00’da yapılması kararlaştırılırken, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, alınan kararların ilçeye hayırlı olmasını diledi.
Sıradaki Habere Kaydır