Anasayfa > Genel  >  Gebze’de Hayvanları Koruma İçin Özel Bir Etkinlik: GOSBAB ve ENCANDER Kermesi

Gebze’de Hayvanları Koruma İçin Özel Bir Etkinlik: GOSBAB ve ENCANDER KermesiGebze Organize Sanayi Bölgesi Asistanlar Birliği (GOSBAB) ve Engelli ve Muhtaç Hayvanları Yaşatma ve Koruma Derneği (ENCANDER) işbirliğiyle, engelli ve muhtaç hayvanlar yararına bir kermes düzenleniyor. 14-16 Mayıs tarihlerinde GOSB Meydanı’nda gerçekleşecek olan etkinlik, saat 11:00 ile 15:00 arasında ziyaretçilere açık olacak.

Etkinliğin özellikle ilk günü büyük önem taşıyor. Organizatörler, açılış günü olan 14 Mayıs’ta, saat 12:00’de tüm katılımcıları özellikle bekliyor.

Etkinlik süresince, engelli ve ihtiyaç sahibi hayvanlar için farkındalık yaratılacak ve bağış toplanacak. GOSBAB ve ENCANDER, hayvan hakları konusunda toplum bilincini artırmak ve bu hayvanların bakımı için gerekli kaynakları sağlamak amacıyla bir araya geliyor.

Bu kermes, hem hayvan severler hem de toplumun farklı kesimlerinden insanları bir araya getirecek. Kermeste sunulacak çeşitli ikramlar, el işi ürünler ve diğer aktivitelerle ziyaretçiler keyifli vakit geçirebilecek. Gebze’deki bu özel gün, engelli ve muhtaç hayvanların hayatlarını iyileştirmek için toplumsal desteği pekiştirmeyi amaçlıyor.


Sıradaki Habere Kaydır