Sayfa Seç

Hâcehan Döner’e görkemli açılış

Hâcehan Döner’e görkemli açılış
reklâm

Yazar hakkında

Gebze’nin tanınmış şirketlerinden Entosav Şirketler Grubu’nun yeni işyeri Gebze Hâcehan Döner, Gebze Hacıhalil Mahallesi Atatürk Caddesi’nde düzenlenen geniş katılımlı bir törenle hizmete girdi. Entopest Çevre Sağlığı firması Genel Müdürü Olcay Yıldıztekin’in yönetiminde ticaret hayatına başlayan Hacehan’ın açılış törenine, önceki dönemlerde İçişleri Bakanlığı yapan Ak Parti Erzurum Milletvekili Selami Altınok, Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Bölge Belediyeler Koordinatörü İbrahim Pehlivan, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Darıca Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Naci Yılmaz, Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, Ak Parti Oltu İlçe Başkanı Eftal Gülcü, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Gebze Müftüsü Selçuk Kılıçbay, Ak Parti Kocaeli eski İl Başkanlarından Mahmut Civelek,  Gebze eski Belediye Başkanlarından Adnan Köşker, Ak Parti Darıca İlçe Teşkilatı kurucularından Darıca Kent Konseyi Başkanı Orhan Pala, Belediye Meclis Üyeleri, Yöresel Dernek Başkanları, STK Temsilcileri, iş insanları ve çok sayıda davetli katıldı.

AÇILIŞ KONUŞMASI OLCAY YILDIZTEKİN’DEN

 Hacehan Döner’in açılışı öncesi misafirlere döner ikramı yapıldı. Özdilek Kırbay’ın sunuculuğunu yaptığı törende açılış konuşmasını yapan Yıldıztekin Ailesi Entosav Şirketler Grubu, Entopest Çevre Sağlığı firması Genel Müdürü, Olcay Yıldıztekin, ağabeyi Gencay Yıldıztekin’in covid-19 hastalığı nedeniyle aralarında bulunamadığını belirterek, selamlarını iletti. Yıldıztekin, ‘’ Gebzemizde böyle bir mekan kurarak sizlere hizmet etmeye çalıştık. Burada 15 çalışanımız ,işletme sorumlumuz ve ustalarımızla hep birlikte sizlere hizmet etmeye çalışacağız. Bu güzel günde bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Yıldıztekin Ailesi olarak hepinize saygı sevgi ve muhabbetlerimiz sunuyoruz’’ dedi.

ZİNNUR BÜYÜKGÖZ; HÂCEHAN DÖNER, GEBZE’YE DEĞER KATACAK

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ise yaptığı selamlama  konuşmasında,  “Bugün  Gebze’ye farkındalık anlamında değer katacak bir müesseseyi açıyoruz. Rabbimden hayırlı kazançlar, helal kazançlar nasip etmesini diliyorum.  İşyerinin kâr ederek hem değerli sahiplerine, hem de ülkeye ekonomik katkı sunmalarını  temenni ediyorum.   Hâcehan Döner Gebzemiz’e hayırlı uğurlu olsun’’ dedi.

KAYMAKAM GÜLER; BU GÜNLERDE YENİ MÜESSESELER AÇMAK ÇOK ÖNEMLİ

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler de yaptığı konuşmasında, açılışın müessese sahipleri ve Gebze’ye hayırlı olması dileklerinde bulunurken, kazandıklarını da hayırlı işlerde kullanmalarını temenni etti. Kaymakam Güler, bu günlerde müessseseler açmanın ve istihdam sağlamanın çok önemli olduğunu da dile getirerek, ‘’ Biliyorsunuz bir covid -19 süreci geçirdik, hâlâ etkileri devam ediyor, dolayısıyla yeni müessseseler açmak toplum için çok faydalı. Bu işyerimizin de Gebzemiz’e hayırlı olsun temennisinde bulunuyorum’’ şeklinde konuştu.

 İLYAS ŞEKER; TÜRKİYE, AVRUPA ÜLKELERİNDEN DAHA İYİ

 Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’de konuşmasında, öncelikli olarak Yıldıztekin Ailesi’ni tebrik edip kutladığını ifade ederek, ülkemizi diğer Avrupa ülkeleriyle kıyasladıklarında çok çok iyi konumda olduklarını hatırlattı. Milletvekili İlyas Şeker, bütün dünyayı kasıp kavuran pandemi sürecine rağmen Türkiye’de üretimin ve istihdamın devam ettiğini, bir örneğinin de Hâcehan Döner isimli işyerinin açılışıyla yaşadıklarını kaydetti. Hükümetin de her türlü desteği esnafa verdiğini dile getiren Şeker, açılışını gerçekleştirdikleri Hâcehan Döner’in herkese hayırlı uğurlu olmasını ve sahiplerine bol kazançlar sağlamasını diledi.

 SELAMİ  ALTINOK; HER AÇILAN ,İŞYERİ, KAPANAN BİR HAPİSHANEDİR

 ‘’Değerli Gebzeli hemşehrilerim’’ şeklinde konuşmasına başlayan İçişleri eski Bakalarından Ak Parti Erzurum Milletvekili Selami Altınok ise açılışta hep birlikte olmanın gururunu yaşadığını belirterek, açılan bir işyerini kapanan bir hapishane gibi yorumladığını, her açılan işyerinin bir kazanç kapısı olarak gördüğünü söyledi. Altınok, konuşmasının devamında, ‘’ Değerli hemşehrilerimin çok güzel bir müesssese açmalarından dolayı burada olmaktan mutluyuz. Bu gibi işyerlerinin açılmasına teşfik etmekte de hepimizin büyük sorumluluğu var, Allah hayırlı uğurlu etsin, Allah utandırmasın, Allah hep işyerlerinin açılmasını nasip etsin, kapanışlarını bizlere göstermesin ‘ dedi.

AÇILIŞ DUASI GEBZE MÜFTÜSÜ  KILIÇBAY’DAN

Konuşmaların ardından Gebze İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, kurdele kesiminden önce yaptığı duada, işyerinin hayırlara vesile olmasının ve sahiplerine bol kazançlar getirmesini diledi. Duanın ardından, ‘Hayırlı olsun’ dilekleri ve  protokolün katılımı ile açılış kurdelesi kesildi.

Kamil UZUNMEHMET

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

error: Content is protected !!