Anasayfa > Genel  >  İzmit Belediyesi, 19 Mayıs Hazırlıklarını Gençlerle Sürdürüyor

İzmit Belediyesi, 19 Mayıs Hazırlıklarını Gençlerle Sürdürüyorİzmit Belediyesi, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın coşkusunu şehrin gençleriyle birlikte yaşamak için hazırlıklara devam ediyor. Belediye, bu önemli gün için İzmit Kent Konseyi Gençlik Meclisi ve Kocaeli Üniversitesi öğrenci kulüpleri temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantıda, gençlerin öneri ve talepleri dinlenerek etkinliklerin şekillendirilmesi için fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantıya İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa başkanlık etti. İzmit Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Ezgi Çalışkan’ın da yer aldığı toplantıda, Türk Eğitim Vakfı Kulübü, Spor ve Rekreasyon Gönüllüleri Kulübü, Finans ve Gelişim Kulübü, Genç Tema Kulübü, Liderlik Kulübü, Kariyer ve Danışmanlık Kulübü, KOÜ Rock Kulübü, Çizgi Roman ve Animasyon Kulübü ve AIESEC Kulübü gibi çeşitli öğrenci topluluklarının temsilcileri katıldı.

Bu toplantıyla, gençlerin aktif katılımıyla düzenlenecek olan sportif ve kültürel aktivitelerin planlaması yapıldı. İzmit Belediyesi, 19 Mayıs etkinliklerinin, gençlerin sosyal ve kültürel gelişimine katkıda bulunacak şekilde tasarlanmasını hedefliyor.


Sıradaki Habere Kaydır