Anasayfa > Genel  >  İzmit Kent Orkestrası Karamürsel’de Coşku Yarattı

İzmit Kent Orkestrası Karamürsel’de Coşku Yarattıİzmit Belediyesi Kent Orkestrası, Karamürsel’in kurtuluşunun 103. yıldönümü etkinliklerinde sahne alarak Karamürselli halkın coşkusuna ortak oldu.

Karamürsel’in düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıldönümü kutlamaları kapsamında, İzmit Belediyesi Kent Orkestrası unutulmaz bir konser verdi. İlhan Çınar alanında düzenlenen konserde, Karamürselli sanatseverler müzik dolu bir gece geçirdi.

Kent Orkestrası’ndan Büyüleyici Performans İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Kent Orkestrası, Karamürselli sanatçı Seval Sezgin’in büyüleyici sesiyle birbirinden güzel eserleri seslendirdi. Karamürselli vatandaşların yoğun ilgisi ve coşkusuyla geçen konser, unutulmaz anlara sahne oldu.

İzmir Marşı ile Sona Erdi Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık, sanatçı Seval Sezgin, Kent Orkestrası ve İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ufuk Aktürk’e çiçek takdim ederek teşekkür etti. Konser, İzmir Marşı’nın coşkulu bir şekilde söylenmesiyle sona erdi.


Sıradaki Habere Kaydır