Anasayfa > Genel  >  İzmit’te Kadın Muhtarlar Anneler Günü’nde Unutulmadı

İzmit’te Kadın Muhtarlar Anneler Günü’nde Unutulmadıİzmit Belediyesi, Anneler Günü vesilesiyle yerel yönetimlerde görev alan kadın muhtarları özel bir etkinlikle onurlandırdı. İzmit Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Parkı’nda bulunan bir kafeteryada düzenlenen kahvaltı programıyla kadın muhtarlar, bu özel günde unutulmadı. Etkinliğe İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Lütfü Obuz, Muhtarlık İşleri Müdürü Ozan Aksu, Muhtarlık Masası Sorumlusu Ümit Yılmaz ve Köy Hizmet Masası Sorumlusu Ali Filiz katılım gösterdi.

Obuz Anneler Günü’ne özel düşüncelerini paylaşarak, “Ne derdimiz olursa olsun annelerimize gidiyoruz. Annelerimiz bizi koşulsuz seviyorlar. Bu vesileyle şehit anneleri başta olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyorum. Seneye de inşallah birlikte oluruz” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Aksu, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet adına tüm katılımcıların Anneler Günü’nü kutladı ve “Yeni dönemde kadın muhtarlarımızla inşallah İzmit’e daha anlamlı hizmetler yapacağız. Bu dönemde daha sık bir araya gelerek eğitim çalışmalarımızı arttıracağız. Hizmet ve eğitim dolu bir dönem yaşayacağız. Bu anlamlı günde sizleri ağırlamaktan mutluyuz” sözleriyle geleceğe dair planlarını dile getirdi.

Kadın muhtarlar ise bu özel organizasyon için İzmit Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti. Programda, muhtarların Anneler Günü kutlandı ve kendilerine hediye takdim edildi.


Sıradaki Habere Kaydır