Kibar Holding’e 2023 Stevie Ödülü


Kibar Holding, Dünyanın önde gelen iş ödüllerinden biri olan Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) 2023 Stevie® Ödülleri’nde,  2021 Sürdürülebilirlik Raporu’yla  ödül kazandı.


Ras Al Khaimah Ticaret ve Sanayi Odası’nın sponsorluğunda düzenlenen Orta Doğu ve Kuzey Afrika Stevie® Ödülleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki 18 ülkedeki tüm kuruluşlara açık, odak noktası inovasyon olan  uluslararası bir yarışma . 2023 Orta Doğu Stevie & Kuzey Afrika Ödülleri

Aralarında Türkiye’nin da olduğu Bahreyn, Mısır, İran, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Fas, Umman, Filistin, Katar, Suudi Arabistan, Tunus, ve Birleşik Arap Emirlikleri dahil olmak üzere 14 ülkedeki kuruluşları ödüllendirdi.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK  RAPORU ÖDÜL GETİRDİ 

Kibar Holding, dünya çapındaki kuruluşların profesyonel iş hayatındaki başarılarını ve katkılarını onurlandırmak için verilen ödüllerde , uluslararası jüri değerlendirmesi sonucu 2021 yılında, GRI Universal Standart: Content Index Essential, 2021 standartına uygun olarak hazırladığı 9. Sürdürülebilirlik Raporuyla “Faaliyet Raporlarında İnovasyon” kategorisinde ile ”Silver Stevie® Winner” ödülüne layık görüldü.

Kamil Uzunmehmet


Sıradaki Habere Kaydır