Anasayfa > Genel  >  Kocaeli Valisi Şehit Annelerini Unutmadı

Kocaeli Valisi Şehit Annelerini UnutmadıKocaeli Valisi Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, Anneler Günü’nde bir kez daha şehit annelerine olan saygılarını göstererek, onları ziyaret etti. Her yıl düzenlenen bu anlamlı ziyaretlerde, şehit ailelerine devletin şefkatini ve desteğini aktarmayı amaçlayan Yavuz çifti, bu yıl da Binbaşı Deniz Akdeniz’in annesi Ayşen Hanım ile bir araya geldi.

Ziyaret sırasında duygusal anlar yaşandı. Vali Yavuz ve eşi, Ayşen Hanım ile samimi bir sohbet gerçekleştirerek, şükranlarını ifade etti ve Anneler Günü’nü kutladı. Vali Yavuz, “Evlatları Allah yolunda, vatanın bölünmez bütünlüğü için seve seve canlarını feda ederken, bizlere emanet edilen Şehit Annelerine ne kadar hizmet etsek azdır. Sizlere ne kadar sevgi, saygı, şefkat göstersek de yine de haklarınızı ödeyemeyiz,” dedi ve ekledi: “Vatanımız ve kutsal değerlerimiz için canını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin fedakâr anneleri olmak üzere bütün annelerin Anneler Günü’nü kutluyoruz. Sizlere mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyoruz.

Vali Yavuz, şehitlerimize Allah’tan rahmet dileyerek, tüm şehit annelerinin aslında 85 milyonun annesi olduğunu vurguladı. Ziyaret, şehit ailelerine verilen değeri ve devletin onlara olan desteğini bir kez daha gözler önüne serdi.


Sıradaki Habere Kaydır