Anasayfa > Genel  >  Kocaeli’de İzmit ve Kartepe Muhtarları Başkan Büyükakın’a Konuk Oldu

Kocaeli’de İzmit ve Kartepe Muhtarları Başkan Büyükakın’a Konuk OlduKocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, İzmit ve Kartepe ilçelerindeki mahalle muhtarlarını makamında kabul etti. Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Mustafa Ersoy, Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Türker, Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Numan Balaban ve İzmit ile Kartepe mahalle muhtarlarının katıldığı ziyarette, dernek başkanları ve muhtarlar, Başkan Büyükakın’a tebriklerini ileterek, yeni dönemin hayırlara vesile olmasını temenni ettiler.

“Muhtarlar Çözüm Ortağımız”

Başkan Büyükakın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, göreve seçilen muhtarları tebrik etti. Büyükakın, muhtarların vatandaşlara hizmetlerin hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmasında önemli bir rol oynadığını vurguladı. “Muhtarlarımızı çözüm ortağı, bir paydaş, bir yoldaş ve bir arkadaş olarak görüyoruz. Her aşamada sizlerle beraber çalışmak bizlere büyük bir gurur veriyor.” dedi.

Muhtarların mahalleleriyle ilgili taleplerinin hızlıca yerine getirildiğini belirten Başkan Büyükakın, muhtarların çözüm arayışlarında önemli bir yol gösterici olduğunu vurguladı.


Sıradaki Habere Kaydır