MÜSİAD Gebze üyeleri Sakarya’da
MÜSİAD Sakarya Şubesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen 1.Bölge Makine Sektörü üyeleriyle Tanışma ve İstişare Toplantısı ve Fabrika Ziyaretlerine, Gebze MÜSİAD’dan da katılım sağlandı.
Eklenme Tarihi:
16.08.2023 17:14
![](https://www.gazetegebze.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/unnamed-file-30.jpeg)
MÜSİAD Genel Merkez Makine sektör kurulunca düzenlenen etkinliğe Gebze MÜSİAD Eski Başkanı Serkan Beyaz, MÜSİAD Gebze Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Penbegüllü’nün yanı sıra Gebze MÜSİAD Makine sektörü üyeleri katıldılar. MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’nun ev sahipliğinde toplanan toplanan MÜSİAD üyeleri, STK Makine Karmetal , FGİ Yapı ve MÜSİAD Sakarya Makine Sektör Kurulu Başkanı Tansel Cavit Kulak’ın firması STU firmalarına birer teknik gezi yaptılar.
Sıradaki Habere Kaydır