Sayfa Seç

“Mutlaka bir dil bilin ve bol kitap okuyun”

“Mutlaka bir dil bilin ve bol kitap okuyun”
reklâm

Yazar hakkında

Törende konuşma yapan Kaymakam Güler  “  Yeni bir eğitim ve Öğretim yılının Koronavirüs nedeniyle geç başlamasından dolayı biraz buruğuz ama okullarımızda koronavirüse karşı bütün önlemler alınmış olup, sınıflarda ve diğer alanlarda sosyal mesafe için uygun yerler oluşturulmuştur. Salgının seyri ve olası riskler göz önünde bulundurularak siz gençlerden isteğimiz kontrollü sosyal hayat döneminin temel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kurallarına uyulması. Sadece okullarımızda değil buna hayatın her alanında da uyulması gerekmektedir. Özellikle kış mevsiminin gelmesi ile vaka sayılarımız artıyor. Gidiş itibariyle birkaç kat artmaya başladı. Bunun sebebi de sosyal alanlarda insanların kontrolsüz bir şekilde maskesiz mesafesiz bir araya gelmesi ve kurallara uymamasından kaynaklanıyor.  Sizler birer müfettiş gibi aile fertlerini mutlaka uyarmalısınız.

BAŞARININ TEMELİNDE PLANLI VE DÜZENLİ ÇALIŞMAK VAR

Sizler son sınıftasınız inşallah 2021 yılında sınava gireceksiniz. Başarının temelinde planlı ve düzenli çalışmak vardır. Eğer sizler çalışırsanız gayret ederseniz bu Ülkeyi bizlerin bıraktığı noktadan çok daha ileri götürürsünüz. Kendinize hedef koyacaksınız amacınız olacak ve o hedefe emin adımlar ile gideceksiniz. Edepli, ahlaklı, kişilikli, kimlikli ve özgüveninizin yüksek olması gerekmektedir. Mutlaka bir dil bilin ve bol kitap okuyun. Yaşamınızda üst seviyelere gelmek istiyorsanız mutlaka diğerlerinden farklı olmak zorundasınız. Hepinize sağlıklı ve başarılı bir hayat diliyorum.

SORUNLAR HAKKINDA BİLGİ ALDI

Bayrak Töreninin ardından Kaymakam Mustafa Güler öğretmenler odasında öğretmenler ile toplantı yaparak okulun ihtiyaç ve sorunları hakkında bilgi aldı. Kısa bir değerlendirme toplantısı yapıldıktan sonra sınıfları dolaşarak okul idaresi ve öğretmenlerden öğrencilerin durumu hakkında bilgi alan Kaymakam Güler,  öğrencilere derslerinde başarılar diledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar