Otopratik ve Propratik Altınlas’la Gebze’de

Gebze’nin sevilen iş insanlarından Gökhan Altıntaş’ın işletmeciliğini yaptığı, mobilitenin sektördeki lideri Brisa’nın Otopratik ve Propratik mağazaları Altınlas Otomotiv’le Gebze’de açıldı.

Gebze’de lastik denilince akla ilk gelen isim olan Altınlas Otomotiv çatısı altında, Tavşanlı Mahallesi Kömürcüoğlu Caddesi üzerinde faaliyetlerine başlayan tesis, 4500 metrekare kapalı alan 4500 metrekare açık alana kurulu, müşterilerinin deneyimini zenginleştiren , yenilikçi , Türkiye ve bölgenin aynı anda Propratik ve Otopratik olarak hizmet verdiği bir mağaza olarak dikkat çekmekte. Otopratik ve Propratik mağazalarında, ticari, binek ve hafif ticari araçlar olmak üzere bölgesel ve uluslararası tüm nakliye filolarına ve ağır vasıta araç kullanıcılarına hizmet sunulmakta. Tesiste ayrıca elektrikli araçlar için 3 adet şarj istasyonu bulunuyor. Bu şarj istasyonunda 5 soketle aynı anda 5 araç şarj edilebiliyor.

AÇILIŞ GENİŞ BİR KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ

Altınlas Otomotiv mağaza sahibi Gökhan Altıntaş ve kardeşlerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılış töreni iş, siyaset ve spor dünyasının yanı sıra seçkin bir cemiyet topluluğunu da bir araya getirdi. Otopratik ve Propratik mağazasının bahçesinde hazırlanan töreni, yağışlı bir havaya rağmen çok sayıda davetli yakından takip etti. Törene, Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, CHP Kocaeli Milletvekili Harun Özgür Yıldızlı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Gebze Ticaret Odası Başkanı Abdurrahman Aslantaş, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü İbrahim Pehlivan, Ak Parti Kadın Kollar Başkanı Yasemin Özdemir , Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, Ak Parti Gebze Kadın Kollar Başkanı Habibe Çırak, CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, Brisa A.Ş Genel Müdürü ve CEO’su Haluk Kürkçü, Maçka Belediye Başkanı Koray Koçkan siyasi partilerin il ve ilçe başkanları, iş adamları, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.