TEMA Vakfı’ndan Gebze’ye Ödül!


TEMA Vakfı’nın saha koordinasyon toplantısında, Esma Akan’a eğitim çalışmaları nedeniyle Hayrettin Karaca ve Ali Nihat Gökyiğit Gönüllük Ödül’ü verildi.


TEMA Vakfı’nın her yıl Özyeğin Üniversitesi’nde düzenlenen saha koordinasyon toplantısı, 16-19 Ağustos 2023 tarihleri arasında saha örgütlenmesini oluşturan il temsilcileri, ilçe, mahalle sorumluları ve Genç TEMA Başkanları ile birer yardımcılarının katılımıyla yapıldı.

Toplantı TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç’ın geçmiş bir yılın değerlendirilmesi ile gelecek yılların hedef ve planlarının sunumuyla başladı.

ESMA AKAN’A ÖDÜL

Toplantının son günü , “Hayrettin Karaca ve Ali Nihat Gökyiğit Gönüllülük Ödülleri” kapsamında Gebze’de yürütülen eğitim çalışmaları nedeniyle Gebze Hacı Halil Mahalle Sorumlusu Esma Akan bu ödülü almaya hak kazandı. Esma Akan’ın ödülü TEMA Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri tarafından Gebze İlçe Sorumlusu Feride Özkan’a takdim edildi.

TEŞEKKÜR PLAKETLERİ VERİLDİ

TEMA Vakfı temsilcilik ve sorumluluklarını aralıksız sürdürdükleri için 4 yılda bir verilen teşekkür plaketlerini bu yıl Gebze Hacı Halil Mahalle Sorumlusu Esma Akan, Gebze Mustafa Paşa Mahalle Sorumlusu Nurhan Görmez, Değirmendere Merkez Mahalle Sorumlusu Şevkiye Uğur ve Gölcük Merkez Mahalle Sorumlusu İlkay Küçük aldı.

TOPLANTIYA KOCAELİ’DEN KATILAN İSİMLER

Toplantıya ilimizden İzmit İlçe Temsilcisi Nuran Taşdemir, Değirmendere Merkez Mahalle Sorumlusu Şevkiye Uğur, Gebze İlçe Temsilcisi Feride Özkan, Gebze İlçe Temsilci Yardımcısı Deniz Yıldız ve Gebze Teknik Üniversitesi Genç TEMA Başkanı Berk Emre Engin katıldı.


Sıradaki Habere Kaydır