Sayfa Seç

Trabzonlu gençlerden Dinç’e tebrik ziyareti

Trabzonlu gençlerden Dinç’e tebrik ziyareti
reklâm

Yazar hakkında

Gebze Trabzonlular Derneği Gençlik kolları başkanlığı döneminde yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çeken Abdulkadir Ayar ve ekibi, önceki gün Gebze Belediye Başkan yardımcılığı görevine atanan ekip arkadaşlarından Mehmet Dinç’i makamında ziyaret etti.

Önceki dönem Trabzonlular Derneği ana kademe ve gençlik kollarında birlikte yol yürüdüğü Mehmet Dinç’in Gebze Belediye başkan yardımcılığı görevine atanması bizleri mutlu etti diyen Abdulkadir Ayar, “ Mehmet Dinç ile birlikte Gebze Trabzonlular Derneğinde önemli çalışmalara imza attık. İçimizden birinin Gebze Belediye Başkan yardımcılığı makamına atanması bizleri mutlu etmiştir. Her zaman yanında olduğumuzu göstermemiz adına geçmiş dönemlerde birlikte görev yaptığımız ekip arkadaşlarımızla bugün Mehmet Dinç’i ziyaret ederek tebrik ettik. Kendisine çıkmış olduğu bu önemli görevde üstün başarılar diliyorum. Trabzonlu Gençler olarak her zaman yanındayız” dedi.

Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Dinç ise, ziyaretlerinden dolayı Abdulkadir Ayar ve ekibine teşekkürlerini iletti. Evren KIZILTAŞ

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar