Sayfa Seç

Zaferin bayrakları GTO’dan

Zaferin bayrakları GTO’dan
reklâm

Yazar hakkında

Dün soom aracılığı ile Gebze Ticaret Odası Ağustos ayı meclis toplantısını yapan başkan Çiler, Zafer Bayramı dolayısıyla Gebze ve 3 ilçede esnaflara Türk Bayrağı dağıttırdı.

MECLİS TOPLANTISI TELEKONFERANSLA

Gebze Ticaret Odası’nın  Ağustos ayı Meclis Toplantısı zoom aracılığı ile yapıldı. GTO  Yönetim Kurulu Başkanı  Nail Çiler, Meclis Başkanı Oğuz Şerfialioğlu ve Genel Sekreter Mustafa Sekin tarafından başlatılan toplantıda Başkan Çiler, 1071 Malazgirt Zaferi’nin 949.yıldönümü dolayısıyla Bitlis-Ahlat’ta düzenlenen ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleşen törenlerle ilgili meclis üyelerine bilgi verdi.  Webinar yöntemi ile düzenlenen toplantıda konuşan başkan Nail Çiler, iş dünyasının pandemi sürecini sıkı tedbirlerle sürdürmeye devam etmesi gerektiğini ve Odanın bu konuda gösterdiği hassasiyetle Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesine sahip olduğunun altını çizdi. Başkan Çiler, meclis başkanı Şerifalioğlu ve genel sekreter Sekin ’Zaferler Ayı’Ağustos ayında yaşanan 1071 Malazgirt Zaferi ve 30 Ağustos Zafer Bayramını bayraklarla donattıkları oda  meclis salonunda  kutladı.

GTO’DAN ESNAFA 5 BİN BAYRAK

Gebze Ticaret Odası, 30 Ağustos Zafer Bayramı’na kayıtsız kalmazken Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerinde esnaflara dağıtılmak için 5 bin Türk Bayrağı dağıttı. Özel hazırlatılmış paketlerle Türk bayraklarını dağıttıran başkan Nail Çiler ve GTO’nun bu jesti vatandaşlar tarafından takdir toplarken, dağıtılan bayrakların bugünden itibaren esnafın camlarına astıkları görüldü.

GTO ÜYELERİNE COVİD 19 TESTİ GELİYOR

Gebze Ticaret Odası, üyelerine yönelik Covid-19 testi için harekete geçti. Anadolu Sağlık Merkezi ile ön protokol imzalayan oda, mesai saatleri içerisinde ASM’nin GOSB’da ki sağlık merkezinde, mesai saati dışında ise Çayırova’da ki hastanesinde GTO ile yapılan anlaşma fiyatı üzerinden test  Covid-19 testi yaptırabilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar