Sayfa Seç

12 Ekim ‘Takvim’ de yok!

12 Ekim ‘Takvim’ de yok!
reklâm

Yazar hakkında

Takvim Gazetesi’nin 14 Ekim Çarşamba günü “Gebze Uçuyor” başlığıyla yayınlanan haberde çarpıcı açıklamalar yer aldı. Haberde ;  “17 ay gibi kısa sürede ilçenin geleceğini planladı. Halka makam ve gönül kapılarını ardına kadar açan Büyükgöz, tapu sorunundan eski adliye binasına, Marmara Nakliyeciler Çarşısı’ndan Tarihi Hünkar Çayırı’na kadar önemli projelere imza attı.” ifadelerine yer verildi.

SORUN YUMAĞI GEBZE NASIL UÇUYOR’?

“Gebze Uçuyor” başlığıyla yayınlanan Takvim gazetesinin haberinde, Gebze’nin gerek kentleşme, trafik, eğitim ve sağlık konularında sıkıntılarının oldukça fazla olmasına rağmen sanki başka bir kentte yaşanıyor gibi abartılı bir haber çıkması Gebzeliler tarafından da yadırgandı. Öte yandan haberin çıktığı Takvim gazetesinin, sabah erken saatlerde belediye bünyesinde çalışan personeller tarafından Gebze’ye dağıtıldığı iddia edildi. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün neden böyle bir yola başvurduğu ise Gebzeliler tarafından merak konusu oldu.

BAŞKAN KURTULUŞA SESSİZ KALDI

Gebze Belediyesi ve Başkan Zinnur Büyükgöz, Takvim gazetesine yaptırdığı haberde şehri ve belediye hizmetlerini abartılı bir şekilde aktarırken,  12 Ekim Gebze’nin kuruluş yıldönümünü mesajını yerel gazeteler yerine sosyal medya üzerinden ve sms atarak kutlamayı tercih etti. Başkanın bu tavrı geniş bir çevrede tepki çekerken “12 Ekim Gebze’nin kurtuluşu ancak  bir SMS mesajı kadar önemli” yorumlarına sebep oldu. Kamil Uzunmehmet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

error: Content is protected !!