Dental Diş, Darıca’da hizmete girdi

Dental Özel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Darıca  Osmangazi Mahallesi’nin nezih atmosferinde, Aşıroğlu Caddesi üzerinde sağlık ve estetiği buluşturuyor. Modern tıbbın sunduğu en son teknolojiyle donatılmış olan merkez öncü diş sağlığı hizmetlerini sunma vizyonuyla kapılarını açtı. Sağlık sektöründeki yenilikleri takip ederek, uzman kadrosu ve modern tesisleriyle hastalarına sağlık ve güzellik arasında mükemmel bir denge sunmayı hedefleyen bir anlayışla faaliyet göstermekte.

Dental Özel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, alanında uzman diş hekimleri ve deneyimli sağlık personeli ile  her hasta için kişiye özel tedavi planları oluşturarak en etkili çözümleri sunuyor. Klinik ayrıca, sıcak ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla, hastalarının konforunu ve memnuniyetini ön planda tutarak bölgenin tercih edilen diş sağlığı merkezi olma hedefi taşıyor.  Klinik yetkilileri, Gebze, Darıca ve Tuzla bölgesinin yeni özel diş hastanesi olarak, her yaş grubuna hitap eden kapsamlı hizmetleriyle , sağlıklı gülüşlere olan katkılarını  sürdürmeye kararlı olduklarını belirtiyorlar.

MERKEZDE HANGİ HİZMETLERİ SUNULUYOR?

Dental Özel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, geniş kapsamlı hizmet anlayışıyla  her yaş grubuna hitap eden çeşitli diş tedavileri sunarken modern tıp teknolojisinin en son olanaklarını kullanarak genel diş muayeneleri, diş temizliği ve profilaksi gibi temel ağız ve diş sağlığı hizmetleriyle hastalarının düzenli olarak diş sağlıklarını korumalarına destek olmakta. Ayrıca, estetik diş hekimliği alanında uzmanlaşmış ekibiyle gülüş tasarımı, diş beyazlatma ve porselen kaplama gibi estetik odaklı hizmetler sunmakta. Dental Merkez , implantoloji, diş çekimi, kanal tedavisi gibi cerrahi müdahalelerle ilgili de uzmanlığa sahip.

ÇOCUKLARA ÖZEL DİŞ TEDAVASİ

Diş kayıplarını önlemek ve mevcut durumu düzeltmek adına implant uygulamalarıyla hastalarına fonksiyonel ve estetik çözümler sunan klinik ayrıca, çocuk diş sağlığı alanında da özel bir öneme sahip. Klinik, Pedodonti birimiyle çocuklara özel diş tedavileri ve eğitimleri ile onların sağlıklı diş alışkanlıklarını kazanmalarına destek olmakta., Dental Merkez Ağız ve Diş ,  modern ameliyathanesi ve uzman ekibiyle gerçekleştirdiği diş tedavileri, hastaların konforunu ve rahatlığını ön planda tutarak, diş korkusunu bir kenara bırakmalarını sağlıyor. Dental Merkez sahip olduğu modern ameliyathane donanımı, en son teknoloji ile donatılmış olup, hijyen standartlarına uygun bir ortam sunmakta. Bu sayede hastalara  güvenli ve rahat bir tedavi deneyimi yaşatmayı hedefleyen klinik,  ameliyathanesinde sedasyon ve anestezi uygulamalarıyla, özellikle diş tedavisi korkusu yaşayan hastalar  için daha konforlu bir tedavi seçeneği sunuyor.Bu yöntemler, özellikle karmaşık cerrahi müdahaleler veya diş çekimleri gibi işlemlerde tercih edilmekte. Uzman hekimler, her hastanın durumunu dikkatlice değerlendirerek, en uygun sedasyon veya anestezi yöntemini belirleyip  tedavi sürecini en rahat şekilde yönetmekte.

Randevu almak ise oldukça basit. Dental Merkez Ağız ve Diş Sağlığı için 444 9 531 numaralı telefonu arayarak veya dentalmerkez.com.tr üzerinde bulunan WhatsApp bağlantısı veya online randevu bağlantısı üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde randevunuzu ayarlayabilirsiniz. Sizlere en uygun zamanı seçerek, uzman
hekimlerimiz eşliğinde ağız ve diş sağlığınıza özenle yaklaşabilirsiniz.