Sayfa Seç

Doktor Alioğlu’na Farabi’de veda!

Doktor Alioğlu’na Farabi’de veda!
reklâm

Yazar hakkında

Alioğlu’nun vefatı ile Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde korona virüsten ikinci doktor kaybı yaşandı.  Geçtiğimiz yıl aralık ayında Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde acil tıp uzmanı olarak görev yapan Dr. Mehmet Karakum (55) koronavirüse yenilerek yaşamını yitirmişti. 2011 yılından bu yana Darıca Farabi’de Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü doktoru olarak görev yapan Kenan Alioğlu, Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi görüyordu. Alioğlu’nun koronavirüs aşısı yaptırmadığı öğrenildi.

HASTANE ÖNÜNDE TÖREN

Hastanede Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü doktoru olarak görev yapan ve koronavirüs nedeniyle yaşamını yitiren Dr. Kenan Alioğlu için hastane önünde tören düzenlendi. Meslektaşları, uğurlama töreninde gözyaşı döktü. Hastanede ki veda programına Darıca Kaymakamı Yüksel Kara’nın yanı sıra Kocaeli İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan, hastane yönetimi ve mesai arkadaşlarının yanı sıra çok sayıda kişi katıldı.

HASTANEDEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Öte yandan Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, sosyal medya üzerinden başsağlığı mesajı yayımladı. Hastane yönetimi mesajda; “Bir süredir Covid-19 tanısıyla takip ve tedavi edilen hastanemiz FTR Uzmanı Dr. Kenan Alioğlu’nu kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içerisindeyiz. Değerli hekimimize Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır, tüm sağlık camiamıza başsağlığı dileriz” ifadelerine yer verdi. Evren KIZILTAŞ

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar