Anasayfa > Gündem  >  Nail Çiler’den Basına Özel İftar Programı

Nail Çiler’den Basına Özel İftar Programı


Gebze Ticaret Odası Başkanlık görevinden istifa ederek CHP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı olan Nail Çiler basın mensuplarına özel iftar daveti verdi.


Gebze’deki bir otelde gerçekleşen iftar programına, CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, CHP Gebze SKM Başkanı Yakup Yılmaz, GTO Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Aslantaş, GTO yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda basın mensubu katılım sağladı.

“BÖLGEMİZ VE KENTİMİZ İÇİN ÇABALAYACAĞIZ”

Yemek sonrasında konuşma yapan Çiler konuşmasının başında Programa katılan basın mensuplarına teşekkür ederken konuşmasının devamında; “Bu mübarek günde burada siyaset yapmayacağım. Hepimiz yıllardır siyasetle iç içeyiz. Bu bölgenin, Kocaeli’nin bir milletvekili vardı. Alaattin abimiz vardı. 404 projesi ile bölgemize imza atmıştı. Belki hiçbirimiz bir Alaattin abi olamayız. Ancak çabalayacağız. Bölgemiz ve kentimiz için çabalayacağız.” Dedi.

“GEBZE’Yİ VİTRİNE ÇIKARMAK İÇİN ANKARA’YA GİDİYORUM”

Daha sonra Çiler konuşmasında; “6 Şubat’ta bu ülke çok büyük bir felaketle karşı karşıya geldi. Mecliste torba yasada imar affı vardı. Bilinçli kentler inşa etmemiz gerekiyor. Bugün afet yaşanan o bölge Türkiye’nin tahıl deposu. O bölgeyi bir an önce ayağa kaldırmamız lazım. Yoksa ülke olarak çok büyük sorunlar yaşayacağız. Arkadaşlar biz büyükşehir statüsünde bir il olmak istiyoruz. Arkadaşlar var mısınız? Eşek ölür semeri kalır, insan ölür eseri kalır. Biz eseri olanlardan olacağız. Gebze’ye geldiğimden beri ne istediysem başardım. Hünkar Çayırı halkın malıdır dedik. Hünkarın kemikleri sızlardı, bu alanı halkımıza kazandırmak için mücadele ettik. Askeri kışla gitti dediler. Askeri Kışla bugün ne oldu? Millet Bahçesi oldu. Kötü mü oldu arkadaşlar? Ben kendimi vitrine çıkarmak için gitmiyorum, Gebze’yi vitrine çıkarmak için Ankara’ya gidiyorum.

POLİTİKA ANKARA’DAN YÖNETİLİR ANCAK SANAYİ GEBZE’DE YÖNETİLİR”

Hiç kimse Gebze’nin il olmasına karşı değil arkadaşlar. Devlet Bahçeli ne dedi? Cumhuriyet’in 100. yılında 100 il yapılacak dediler. Bunu onlar yapmadı, biz yapalım arkadaşlar. Ben farklı bir milletvekili olacağım. Bunu herkese ispatlayacağım arkadaşlar. Ben insanlara aş, iş yaratmak için geliyorum. İnsanlara istihdam yaratmak için geliyorum arkadaşlar. Evet, politika Ankara’dan yönetilir ancak sanayi Gebze’de yönetilir. Ben dün ne isem bugün de oyum. Söz veriyorum, değişmeyeceğim.

GEBZE’YE NAİL ÇİLER’DEN İYİ HİZMET EDECEK OLAN VAR MI?”

Size desem ki Çayırova’daki İplikçi Deresi’ne deniz gelse nasıl olur? Bu ne konuşuyor dersiniz. Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir arkadaşlar. 5 duyu organı yok, 6. duyu organı var. Cep telefonumuz. Bakın bugün bir kilo et 200 lirayı aşmış durumda. Bizim partimiz bayraktır, bizim partimiz bayraktır. Ben sizlerden farklı değilim. Benden iyi hizmet edecek varsa Gebze’ye onu da desteklerim. Şimdi soruyorum sizlere; Gebze’ye Nail Çiler’den iyi hizmet edecek olan var mı?” ifadelerini kullandı.


Sıradaki Habere Kaydır