Sayfa Seç

Şunun için Arama Sonuçları: İstanbul TÜYAP

Peyba Gıda, WorldFood İstanbul’da

Bünyesinde, Yurt içi ve yurt dışında 130 mağazaya yaklaşan  Peynirci Baba Yöresel Kahvaltılık Marketleri başta olmak üzere, Peyba Toptan Gıda Pazarlama, Netba Park Spor Giyim ve Bilba İnşaat gibi yatırım ve taahhüt firmalarını barındıran Gebze merkezli Yöre Group, üretim ve dağıtımının yanı sıra, yurt içi ve yurt dışında düzenlenen sektörel fuarlarda da boy göstermeye devam ediyor.  

Daha fazla oku

Yapı Fuarı İstanbul için geri sayım!

Türkiye ekonomisinin taşıyıcı sektörler için düzenlediği fuarlarla her yıl binlerce yabancı yatırımcıyı, yerli iş ortakları ile bir araya getiren Hyve Group, TÜYAP’ta gerçekleştireceği yılın ilk fuarı için tüm hazırlıklarını sürdürüyor. 

Daha fazla oku

Asansör İstanbul Mart 2021’de !

Türkiye'den ve dünyadan 30 bin nitelikli alıcıyı bir araya getiren ve iki yılda bir 30 ülkeden 400 katılımcı firmaya sunan Asansör İstanbul, alanında dünyanın üç büyüğünden biri olan Asansör İstanbul fuarı, 25-28 Mart tarihleri arasında TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde  kapılarını 17. kez açacak.

Daha fazla oku

Peyba, WorldFood İstanbul’da!

Gebze merkezli Yöre Grup iştiraki olan Peyba Gıda, Salı günü kapılarını açacak olan Uluslararası Gıda Ürünleri Teknolojileri Fuarı’na ( WorldFood İstanbul) Gıda Fuarı’na katılacak.

Daha fazla oku

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar