Sayfa Seç

Şunun için Arama Sonuçları: Darıca Kaymakamlığı

KOSHADOS'dan Darıca Kaymakamlığı'na destek

Kocaeli Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneği Yarın akşam saat 19.00 da başlayıp 17 Mayıs saat 05.00'a kadar sürecek olan sokağa çıkma yasağında Darıca Kaymakamlığına bağlı olarak Vefa Sosyal Grubu olarak hizmet edecek gönüllülük esasına dayalı bir ekip kuran KOSHADOS ve THK ekibi ise esnaf, öğretmen, basın mensubu ve Darıca siyasetinin önde gelen isimleri de yer alıyor.

Daha fazla oku

Darıca'da ‘’Bir Dönüşüm Hikayesi’’ projesi

Darıca Kaymakamlığı koordinesinde Gebze Teknik Üniversitesi ve Darıca Belediyesi işbirliğinde Darıca İlçe genelinde atıkların toplanması ve geri dönüşüme geri kazandırılması ile ilgili farkındalık bilincini oluşturmayı hedefleyen ‘’Bir Dönüşüm Hikayesi’’ projesi lansmanı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Daha fazla oku

Darıca’dan Manavgat'a yardım tırı yola çıktı!

Antalya'nın Manavgat ilçesinde çıkan orman yangınları yerleşim alanları ve tarım alanlarına sıçrayarak büyük hasarlar verdi. Darıca Kaymakamlığı, Darıca Belediyesi, Türk Kızılay Darıca Şubesi ve Toplum Merkezinin ortak yürüttüğü çalışma doğrultusunda, bugün Darıca’dan Manavgat'a bir tır dolusu yardım malzemesi yola çıktı.

Daha fazla oku

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar