Sayfa Seç

Şunun için Arama Sonuçları: Derya Karadeniz

Güler, Derya Karadeniz’i kabul etti

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, NASA’nın liseler arası düzenlemiş olduğu “Bir Günlük Bilim İnsanı” makale yarışmasına katılan ve NASA’nın web sitesinde makalesi yayımlanmaya hak kazanan Gebze Yücel Boru Fen Lisesi öğrencisi Derya Karadeniz’i Makamında kabul etti.

Daha fazla oku

İstanbul’dan Karadeniz’e Devri Alem

Korona vebası salgını sonrası ilk uçak yolculuğu yaparak Ordu Giresun Hava Limanı’na yolculuk yaptık. Pandemi günleri ve korona vebası salgını başladıktan sonra ilk kez uçak yolculuğu ile ata memleketim Giresun’a gidiyorum....

Daha fazla oku

NASA şampiyonuna bilgisayar ödülü!

NASA’nın resmi web sitesinde makalesi yayımlanan Yücel Boru Fen Lisesi öğrencisi Derya Karadeniz'e, okulun hayırsever kuruluşu Yücel Boru ve Profil Endüstrisi A.Ş. tarafından ödül olarak dizüstü bilgisayar hediye edildi.

Daha fazla oku

Yücel Boru Fen Lisesi’nin büyük gururu!

Yücel Boru Fen Lisesi öğrencilerinden Derya Karadeniz ve Elif Önel, NASA’nın (Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi) düzenlediği ‘Bir Günlük Bilim İnsanı (Scientist for a day) Makale Yarışması’nda yarı finali geçerek, finale adlarını yazdırdı. Yarışmada dereceye giren makaleler NASA’nın web sitesinde yer alacak.

Daha fazla oku
  • 1
  • 2

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar