Sayfa Seç

Şunun için Arama Sonuçları: Eray Şamdan

Eray Şamdan 13. Kez Türkiye Şampiyonu

Tokyo Olimpiyatlarında ikinci olarak büyük bir başarı elde eden Darıca Belediyesi sporcularından Milli Karateci Eray Şamdan, Adana'da gerçekleşen Büyükler Türkiye Şampiyonasında şampiyon oldu.

Daha fazla oku

VALİ YAVUZ ERAY ŞAMDAN’I KUTLADI

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda karatede erkekler kumite 67 kiloda gümüş madalya alarak, Karatede Türkiye'ye ilk madalyasını kazandıran Darıca Belediyesi Eğitim Spor Kulübü sporcusu, milli gururumuz Eray Şamdan Vali Seddar Yavuz’u ziyaret etti.

Daha fazla oku

ERAY ŞAMDAN’A ZİYARETÇİ AKINI!

Tokyo 2020 Olimpiyatlarında ülkemize gümüş madalya kazandırarak tarihe geçen Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü sporcusu, milli gururumuz Eray Şamdan’a tebrik ziyaretleri artarak sürüyor.

Daha fazla oku

Turnaoğlu’ndan Eray Şamdan’a kutlama  

Tokyo 2020 Olimpiyat oyunlarında ülkemizi Karate dalında gümüş madalya kazandıran Eray Şamdan’a bir tebrik de, dünyanın en büyük kişisel bakım ve temizlik ürünleri şirketlerinden olan ve Fairy, Prima, Ariel gibi markaların üreticisi , Türkiye’de spor kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla başlattığı Olimpik Anneler’ projesiyle sporcumuza destek olan Procter & Gamble’dan ( P&G) geldi.

Daha fazla oku

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar