Sayfa Seç

Şunun için Arama Sonuçları: Futbol antrenörleri

Futbol antrenörlerine son uyarı!

TÜFAD Kocaeli Şubesi ilimiz futbol antrenörlerini uyardı. Antrenör eğitim programlarına katılmak isteyen aday antrenörler için Türkiye Futbol Federasyonu’nun resmi internet sitesi TFF. org üzerinden yapılacak başvurular, 27.07.2021 saat 17.00’de sona erecek.

Daha fazla oku

Bölge antrenörleri semineri tamamlandı

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından düzenlenen ve aralarında Kocaeli bölgesini de bulunduğu Bölge Antrenörleri Eğitim Programı, Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapıldı. TFF İcra Kurulu üyesi Hamit Altıntop'un açılış konuşmasıyla başlayan organizasyon, 16-21 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Daha fazla oku

Antrenörlerin kampı bitiyor

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde düzenlenen Bölge Antrenörlerinin Eğitimi Programı yarın tamamlanıyor.

Daha fazla oku

Demirer, futbolcuları uyardı

Kendisi de bir teknik direktör olan TÜFAD Kocaeli Şube Başkanı ve Kocaelispor eski teknik sorumlusu Remzi Demirer, “Bu boşlukta futbolcular bireysel çalışmalarını kesinlikle bırakmamalıdır. Aksi taktirde 1 gün çalışmazlarsa, 2 gün geriye giderler” dedi.

Daha fazla oku

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar