Sayfa Seç

Şunun için Arama Sonuçları: Hepsiburada

Hepsiburada’dan ‘Kapıdan İade’ hizmeti

Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi’nde Operasyon Merkezi bulunan Türkiye’nin en büyük e-ticaret  alışveriş sitesi Hepsiburada, özellikle büyük şehirlerde zorlu olabilen ürün iadesi işleminde de kullanıcılarının hayatını kolaylaştırırken, “Kapıdan İade” hizmetiyle, online alışveriş sürecini, iade konusunda da çok daha hızlı ve kolay bir hale getiriyor. Firma, müşterilerinin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda online alışveriş deneyimini en üst düzeye çıkaracak yenilikçi hizmet modelleri geliştirmeye devam ediyor.

Daha fazla oku

Hepsiburada’dan anlamlı eğitim projesi

Gebze Güzeller OSB’de Operasyon Merkezi bulunan  alışveriş kampanyaları ile Türkiye'nin lider alışveriş platformu Hepsiburada, ‘Hepsi Okula’ kampanyası ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı iş birliği  ile Eğitime Destek Seferberliği’ni hayata geçirdi.

Daha fazla oku

Hepsiburada Nasdaq Borsasında yükseliyor!

Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi’nde Operasyon Merkezi bulunan Türkiye’nin önde gelen e-ticaret sitesi Hepsiburada, dünyaca ünlü teknoloji borsası ABD’li Nasdaq’ta 1 Temmuz itibarıyla işlem görmeye başladı.

Daha fazla oku

Hepsiburada’ya 2 ödül birden!

Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi’nde ( Güzeller OSB) operasyon merkezi bulunan, 40’a yakın kategoride, 50 milyon ürün çeşidi bulunan, Silikon Vadisi ile Kapalı Çarşı kültürünü birleştirip,  veri ile tecrübeyi harmanlayan ekibiyle aylık 200 milyonun üzerinde ziyaretin ihtiyaçlarını karşılayan, Türkiye ve bölgesinin lider e-ticaret platformu Hepsiburada’ya müşterilerin geri bildirimlerinden hareketle yapılan değerlendirme yapan ‘şikayetvar’ internet sitesi tarafından 2 ayrı ödül geldi.

Daha fazla oku

Hepsiburada’nın ‘Girişimci Kadınları’na ödül

Gebze Güzeller OSB’de Operasyon Merkezi bulunan, Türkiye’nin en büyük yerli elektronik ticaret firmalarından Hepsiburada Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Programı, uluslararası anlamda fark yaratan markaları ve projeleri ödüllendiren 'The Global Business Excellence Ödülleri'nde Üstün İş Ödülü'ne layık görüldü.

Daha fazla oku

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar