Sayfa Seç

Şunun için Arama Sonuçları: KSO

Kocaeli basını Vali Aksoy’u unutmadı

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti (KOGACE) yönetimi ve cemiyet üyelerinden oluşan bir grup gazete temsilcisi, 1,5 yıl önce Kocaeli Valisi olarak görev yaptıktan sonra  Aydın Valisi olarak atanan Hüseyin Aksoy’un Aydın’da konuğu oldu.

Daha fazla oku

Darıcalı boksörlerden önemli başarı

Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü, Gençler Türkiye Boks Şampiyonası’nda bir altın ve bir bronz madalya kazanırken Darıcalı boksör Alperen Terzi, Avrupa Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

Daha fazla oku

KSO, Kocaeli’nin dış ticaret rakamlarını masaya yatırdı

Kocaeli Sanayi Odası tarafından düzenlenen Kocaeli İhracat Rakamlarıyla İlgili Basın Bilgilendirme Toplantısı” Kocaeli Valisi Seddar Yavuz,  Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü  İlhan Aydın, Vali Yardımcısı Dursun Balaban, Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Yapıcı’nın da katıldıkları toplantıda değerlendirildi.

Daha fazla oku

KSO Farkındalık Semineri Düzenleyecek

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) sanayi kuruluşlarında aşılanmanın yaygınlaşması için Kocaeli Valiliği’nin önderliğinde farkındalık seminerleri düzenleyecek. Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, BloombergHt’de katıldığı canlı yayın programında sanayi kuruluşlarında aşılanma oranının artması için oda olarak yapacakları çalışmalara dair önemli açıklamalarda bulundu.

Daha fazla oku

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar