Sayfa Seç

Şunun için Arama Sonuçları: Kuzey Marmara Otoyolu

Kuzey Marmara Otoyolu helikopterle denetleniyor

İstanbul ile Anadolu arasındaki ulaşım ağının en önemli güzergahlarından birisi olan Kuzey Marmara Otoyolu, jandarma ekipleri tarafından helikopterle havadan denetleniyor. Olası kazaları önlemek ve yolda güvenliği sağlamak amacıyla denetim gerçekleştiren ekipler, kural ihlali yapan sürücülere 11 bin 767 TL cezai işlem uyguladı.

Daha fazla oku

Kuzey Marmara Otoyolu’nun Gebze etabı açıldı!

Kuzey Marmara Otoyolu'nun Gebze-İzmit Kavşağı arasındaki kesim Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans katılımı ile açıldı. Açılış töreninde önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Tek başına iftihar edici bir eserdir." dedi. Erdoğan, "Türkiye salgından en az etkilenen ülkeler arasındadır. Salgının etkilerinin önemli kısmını geride bıraktık" ifadelerini kullandı.

Daha fazla oku

Kuzey Marmara Jandarma’ya emanet

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Kuzey Marmara Otoyolu'nun Silivri Kınalı gişelerinden Kocaeli il sınırına kadar olan bölümünde sorumluluğun artık jandarmada olacağını bildirdi.

Daha fazla oku

TEM Otoyolu’nda kaza!

TEM Otoyolu’ndan İstanbul yönünde seyir halinde olan Necat Süzen idaresindeki 41 VR 746 plakalı hafif ticari araç, Dilovası Kuzey Marmara Otoyolu yol ayrımında önünde seyreden Mustafa Türkay idaresindeki 16 K 7794 plakalı kamyona arkadan çarptı.

Daha fazla oku

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar