Sayfa Seç

Şunun için Arama Sonuçları: Tercih

Darıca Belediyesi’nden üniversite öğrencilerine tercih desteği!

Darıca Belediyesi, ‘öğrenci dostu’ uygulamalarla ilçede okuyan öğrencilerin yanında olmaya devam ediyor. Üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere yönelik ücretsiz hazırlık kursu düzenleyen Darıca Belediyesi, YKS sonrası da üniversite tercihi yapacak öğrenciler için Rehberlik ve Danışmanlık hizmeti başlattı.

Daha fazla oku

Gebze'de Doğru Tercih Kursları başladı!

Gebze’de ‘Doğru Tercih’ hızlı başladı. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün talimatıyla kültür ve sosyal işler müdürlüğü bünyesinde açılan ‘Doğru Tercih’ sınavlara hazırlık kurslarında dersler başladı.

Daha fazla oku

Göçmen kuşların tercihi İzmit Körfezi

Kocaeli’de yapılan devasa arıtma tesisleri Körfezin temizlenmesinde önemli rol oynadı. Her geçen gün daha da temiz hale gelen Körfez, kirli gri görüntüsünden kurtularak, temiz mavi bir görünüme kavuştu. Temizlenmekle kalmayan körfez, yıllardır mahrum kaldığı canlı popülasyonuna kavuştu.

Daha fazla oku

GEBKİM MTAL en çok tercih edilen ikinci okul!

GEBKİM Eğitim ve Sağlık Vakfı’nın geçtiğimiz yıl Dilovası’nda eğitime kazandırdığı GEBKİM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ikinci yılında Anadolu Meslek Programı türünden öğrenci alan Meslek Liseleri arasında en çok tercih edilen ikinci okul oldu.

Daha fazla oku

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar