Sayfa Seç

Şunun için Arama Sonuçları: Zeki Gedikoğlu

Gedikoğlu; ''Faciaya yol açacaktır''

Genel Merkezi Gebze’de bulunan MARİMDER (Marmara Müteahhitleri ve İş Adamları Derneği) Genel Başkanı Zeki Gedikoğlu, Gebze'ye yapılması planlanan Millet Bahçesinde deprem toplanma alanının olmamasını üzüntü ile karşıladıklarını açıkladı.

Daha fazla oku

Gedikoğlu’ndan GTÜ’ye ziyaret!

Marmara İş Adamları ve Müteahhitleri Derneği (MARSİD) Başkanı M. Zeki Gedikoğlu ve heyeti, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan ve İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bülent Akbaş’ı makamında ziyaret ederek bir toplantı gerçekleştirdi.

Daha fazla oku

Gedikoğlu, ‘’Stadyumlar toplanma merkezi olmalı!’’

Marmara İş İnsanları ve Müteahhitler Derneği Genel Başkanı Mehmet Zeki Gedikoğlu ve Tuzla şube başkanı Yavuz Doğan gazetemize ziyarette bulundu. Gazete Gebze’ye dernek faaliyetlerini anlatan Gedikoğlu, Gebze bölgesi ile ilgili hayata geçirmeyi planladıkları önemli projelerine de dikkat çekti. Gedikoğlu, ‘’Şu an hiçbir yerde toplanma bilinci oluşmamış. Herkesin bildiği yer olması açısından stadyumların toplanma merkezi olması ile ilgili raporlarımızı bakanlığa sunduk’’ dedi.

Daha fazla oku

Marimder’den Farabi’ye ziyaret

Marmara İş Adamları ve Müteahhitleri Derneği Başkanı M. Zeki Gedikoğlu ve yönetim kurulu; Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Mustafa Güneş’i ziyaret ettiler. Ziyarete hastane yönetim kadrosu da katılım sağladılar.

Daha fazla oku
  • 1
  • 2

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar